Vyberte možnost Stránka

Zase řešíte nevěru? Zde jsou hlavní důvody toho, proč muži tak rádi podvádí

Zase řešíte nevěru? Zde jsou hlavní důvody toho, proč muži tak rádi podvádí
Rate this post

I když ženy nejsou svaté, stále jsou to především muži, kteří ničí vztahovou pohodičku svými častými zálety. Zjistěte, co k tomu nás chlapy vede?

S nevěrou se nikdo příliš chlubit nechce

Nevěra je obecně dost citlivým tématem, nikdo se s ní (logicky) příliš nechlubí. Jen blbec, kterému už na ničem nezáleží, se k podvádění veřejně hlásí.

Mužů, kteří to tutlají, je však stále většina, a tak nejde moc dobře zjistit, kolik lidí se ve vztahu s nevěrou setkalo.

Ty nejnovější statistiky ukazují, že až 60% manželství řeší nevěru. Proč tomu tak je?

Co vede muže k podvádění?

Tato otázka trápí většinu žen. Může za to žena, je to dáno délkou vztahu, alkoholickými návyky muže, …?

Různé studie zjistili, že délka vztahu nehraje klíčovou roli v podvádění. Může to (překvapivě) nízká spokojenost ve vztahu a pocit odloučení od partnerky. Obecně by se tak dalo ženám vytknout, že se dostatečně nesnaží o svého miláčka pečovat, jak fyzicky, tak i psychicky.

“Umět si užít sex naplno, umět si popovídat, hezky se o sebe starat a občas hodit na stůl pořádný flák dobře udělaného masa. To by měla zvládnout každá moderní žena.“

Kdo a proč nejčastěji podvádí?

Impulzivní muži s vysokým počtem sexuálních partnerek mají vyšší pravděpodobnost k podvádění.

Pakliže, jste ve svém jednání spíše zbrklí, ve vztahu dlouhodobě nespokojení a na kontě nespočet zářezů, pak budete pravděpodobně řešit nevěru častěji než jiní.

Co se týká žen, ty nejčastěji podvádí ty muže, kteří jim nepomáhají s chodem domácnosti. Otázka tak zní jasně, už jste dnes vyluxovali? 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!