Vyberte možnost Stránka

Proč si užívat milostné hrátky s pomůckami

Proč si užívat milostné hrátky s pomůckami
Rate this post

 

Máte pocit, že je váš milostný život skvělý a nechcete na něm nic měnit? A co kdyby vám někdo řekl, že může být ještě lepší? Zapojte do svých hrátek erotické pomůcky a zažijte novou a nepoznanou rozkoš. Poradíme vám, jak vybrat ty správné.

Obsah článku

Víc druhů orgasmů

Víte o tom, že orgasmus není jen jeden? Kromě vaginální a klitoriálního orgasmu je možné zažít i kombinovaný. Za zmínku rozhodně stojí také spontánní orgasmus bez dotyku, kdy jej vyvolá pouze mysl. Pomocí erotických hraček můžete podpořit mokrý orgasmus. Hračky a erotické pomůcky jsou skvělou cestou, jak dráždit erotogenní zóny, případně stimulovat víc bodů najednou. A v tomto případě je myšleno nejen na ženy, ale také na muže. V tomto případě se může jednat například o orgasmus způsobený stimulací prostaty.

Vyzkoušejte dosud nepoznané

Erotické pomůcky oceníte také v případě, že se vám zdá váš milostný život nudný a obyčejný. Se správně zvolenými pomůckami můžete zažít to, o čem se vám dosud ani nesnilo. Vneste do svého milostného života napětí a vzrušení. Vyzkoušejte BDSM, nebojte se použít vibrační hračky nebo ozvláštněte milostný akt erotickou masáží.

Přiznejte své skryté touhy

Nebojte se otevřeně mluvit o tom, co se vám líbí. Popište svému protějšku vaše skryté fantazie. Možná zjistíte, že máte stejné choutky a ty následně vyzkoušíte. Erotické pomůcky vám zjednoduší i praktiky, které pro vás byly doposud zapovězeny. Užijte si tak například anální hrátky s pomůckami a také dostatečným množství lubrikačního gelu.

Pomůcky, které musíte vyzkoušet

Kromě oblíbených vibrátorů nebo realistických dild vyzkoušejte také chytré erotické pomůcky. Ty se dají propojit s počítačem, tabletem nebo chytrým mobilním telefonem. Následně je pohodlně ovládáte pomocí telefonu, ať už se jedná o sílu nebo délku vibrací. Vyzkoušejte také Venušiny kuličky, které zintenzivní prožitek orgasmu, ale zároveň fungují jako ideální posilování poševních svalů a pánevního dna.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!