Vyberte možnost Stránka

Jak mít doma sexy hasičku, letušku nebo uklízečku?

Jak mít doma sexy hasičku, letušku nebo uklízečku?
Rate this post

Nudí vás vaše partnerka? Zpestřete si sexuální chvíle s ní pomocí sexy oblečku!

Stereotyp v posteli trápí snad každého muže. Pokud se i ve vaší posteli nuda zabydlela, nabízíme řešení, jak jí zase pěkně vystěhovat! Erotické kostýmy vám zajistí novou touhu, nové zážitky, nové sexuální hry! Podívejte se, co je v nabídce!

Sníte o sexu s nadrženou letuškou? Nebo chcete vyšetřit od sexy zdravotní sestřičky? Má váš plamen vášně uhasit žhavá požárnice? Jsou vaší sexuální touhou hodné nebo naopak zlobivé holky? Trh uspokojí každý tajný sen!

Obsah článku

Místo pro hru

Obecně se tvrdí, že jen 15% mužů si dokáže v posteli hrát! Ukažte, že vy rozhodně nepatříte k těm 85% sucharů bez špetky smyslu pro hru! V případě, že se vaše partnerka stydí roli převzít, pomozte ji s tím. Nákup sexy kostýmku vám může pomoct zlepšit sex, ale i celý vztah. Otevřete sexuální tabu, svěřte se se svými přáními. Jen málokterá žena nevyjde svému partnerovi vstříc!

Být někdo jiný je zábava – i pro ženu!

Máte obavu, že jinou roli nezvládne? S obléknutím sexy kostýmu se budou dít zázraky. Hladký materiál, střih zahalující jen to nejnutnější, možnost být zlobivou nebo naopak cudnou, to vše je pro každou ženu velice lákavé. Každá má totiž také své vlastní touhy a představy. Zatímco vy si představujete sexy požárnici, jak zručně pracuje se stříkačkou, ona zas touží po udělení pokuty od přísného policisty.

Hrát nebo se jen dívat – Co vás jen napadne!

Je jen na vás, zda sexy kostýmy využijete k tomu, aby jste rozjeli hru v níž budete vystupovat oba. Krásný pohled na partnerku oblečenou v úboru rozverné školačky nebo drzé zdravotní sestřičky, může plně stačit.

Pokud doma nemáte odvážnou dámu, která se převleků nebojí, pak začněte pozvolna, nejprve pořiďte luxusní spodní prádlo a teprve poté navrhněte dráždivý kostým.

Chválit, chválit a zase chválit

Aby měly sexy kostýmy u partnerky úspěch, je třeba, aby se na jejich oblečení cítila. Budujte její sebevědomí a chvalte jí. I když bude oblečená v bavlněném pyžamu, na lichotky nezapomeňte. Bude-li mít pocit, že se vám líbí “ve všem“, tím snáz přistoupí ke hře na zvrhlou jeptišku.

hasicka-2

Máte náladu na postelové dobrodružství? Podívejte se do nabídky e-shopu sexyface.cz!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!