Vyberte možnost Stránka

Jak jí dostat zpátky?

Jak jí dostat zpátky?
Rate this post

Rozešli jste se, ale vy na ní stále nemůžete zapomenout? Poradíme vám, jak jí získat zpět!

Jsou ty dny, týdny či měsíce, co jste se rozešli, přesto každý den doufáte, že vám zavolá? Nechali jste tu pravou odejít a teď toho litujete? Zjistěte, jak jí opět získat!

 

Obsah článku

8 tipů, jak jí získat zpět!

1. Dopřejte sobě i jí čas

Dopřejte sobě i jí čas na rozmyšlenou, na utřídění pocitů a myšlenek. Nevolejte jí, nepiště nečekejte na ní před domem.

2. Nebuďte v depresi

Netruchlete! I když vás rozchod trápí a bolí, snažte se být nad věcí. Scházejte se s přáteli, zaměřte se na své koníčky či práci. Jako ufňukanou chudinku vás zpět nevezme!

3. Rozeberte si své chyby

Proč vám dala košem? Co jí vadilo? Co vám vyčítala? Snažte se promyslet si své chyby, které zapříčinily rozpad vašeho vztahu. Pak si upřímně řekněte, zda dokážete být jiný? Změnit se? Dělat kompromisy?

4. Zavolejte jí

Stále jí chcete zpět? Máte pocit, že dokážete být ten, který jí udělá šťastnou? Pak neváhejte a kontaktujte jí, s lehkostí a humorem jí sdělte, že byste se chtěli sejít a pokecat.

5. Jak na první schůzku?

Navrhněte si schůzku někdy přes den, jít na oběd nebo na dobré kafe. Nenoste jíž žádné dárky, květiny a rozhodně jí nevyznávejte lásku! Buďte nad věcí a příjemný! Netlačte na ní! Chovejte se, jako by šlo o kamarádku!

6. Kontakt udržujte

Snažte se o pravidelnost kontaktu s ní.

7. Řekněte jí, že jí chcete zpět!

Popovídejte si o svých pocitech, tom, že jí chcete zpátky! přesvědčte jí, že se budete snažit vyvarovat předešlým chybám.

8. Souhlasila? Nyní vás čeká práce!

Udržet si jí nebude snadné! Ukažte, že jste se skutečně změnil a nyní hodláte na spokojeném vztahu pracovat!

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!