Vyberte možnost Stránka

Realistické silikonové panny jsou téměř jako živé

Realistické silikonové panny jsou téměř jako živé
Rate this post

Technologický vývoj jde neustále kupředu a nevyhýbá se ani sexuálnímu průmyslu. Zatímco ještě nedávno si většina mužů pod názvem erotická panna představili pouze neforemnou nafukovací figurínu s několika otvory, současné technologie jdou mnohem dále. Můžete si koupit erotickou pannu vyrobenou z měkkého silikonu nebo materiálu TPE, který dokáže věrně imitovat lidskou kůži. Těla erotických panen mají vzrušující křivky a jejich těla jsou pečlivě vyrobena včetně těch nejmenších intimních detailů, často podle skutečných dívek z porno průmyslu. Téměř lidská kůže, ohebné klouby, hedvábné vlasy a dokonalé oči vám zprostředkují pocit, že se milujete se skutečnou ženou z masa a kostí.

Realistická panna vybavená umělou inteligencí

Vývoj se však nezastavuje. Po erotických pannách, které jsou na pohled i na dotek jako skutečné, přicházejí na trh realistické panny, které jdou až za hranici současné představivosti. Jde o skutečné sexuální roboty vybavené umělou inteligencí, které s vámi dokážou vést konverzaci, a to nejen na sexuální témata, ale popovídáte si i o běžných věcech.

Sex jako se skutečnou milenkou

Pokud se jich dotýkáte, reagují vzdechy podle toho, jak jsou vzrušené. Jejich obličeje mají mimiku, takže se při konverzaci a milování dokážou různě tvářit. Mají také vnitřní vyhřívání, takže sex s nimi je téměř stejný jako s reálnou milenkou. Je vlastně ještě lepší. Silikonová panna je vám po vůli kdykoli si vzpomenete a nikdy neodmítne sebeúchylnější sexuální praktiku.

Realistickou pannu vybavenou umělou inteligencí si můžete pořídit v e-shopu Topsexdolls.cz který je nejlepším prodejcem realistických erotických panen v ČR. Kromě erotických panen vybavených umělou inteligencí si zde můžete vybrat z širokého sortimentu luxusních erotických panen nejrůznějších tvarů, barev pleti, očí i vlasů.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!