Vyberte možnost Stránka

DESATERO dokonalého milence – Seznam, který se vám bude hodit!

DESATERO dokonalého milence – Seznam, který se vám bude hodit!
Rate this post

Jste single, ale občas se vám namane role milence? Naučte se být tím nejlepším a ženy se o vás nejen v posteli budou prát! Čtěte desatero dokonalého milence!

I když se snažíte, jak jen můžete, pořád nejste ideálním milencem? Pomoc mohou nejrůznější filmy, knihy, nebo právě náš článek!

Obsah článku

Jak se má chovat a vypadat dokonalý milenec?

Jde o pár zásad, pravidel a tipů, jenž snadno dodržíte a konečně si tak v těžké chlapské konkurenci najdete své místo – jak jinak než na první příčce!

Pánské spodní prádlo a “voňavo“ nejen pod ním

Hygiena je základem úspěchu a dobrého pocitu nejen v přítomnosti ženy. Správný muž opravdu nemá smrdět, naopak, příjemná charakteristická vůně vám pomůže vyniknout a cítit se dobře. Nu a pokud se v nejbližších hodinách chystáte využít lože, případně jinou část svého pánského hnízda k sexuálním radovánkám, je třeba se pořádně vymydlit, přiměřeně navonět a čisté spodní prádlo snad ani netřeba zmiňovat!

Čtěte také, jak pomocí spodního prádla pro muže vylepšit svou postavu!

Slušné sexování

Vždy se vyplatí být slušný a vychovaný. Ohleduplnost a takt jsou pak důležité vlastnosti právě v posteli. Trhat ve víru vášně push-upku, jejíž pořizovací cena se rovná čtvrtině jejího průměrného měsíčního platu, to není ta správná cesta. Když už se neudržíte, pak ji jako pravý gentleman vezměte do obchodu a kupte prádélko nové!

Některé ženy jsou dračice, jiné něžné květinky. Zjistěte si předem, kdo vedle vás (na vás) v posteli vlastně bude!

Nepodcenit předehru

Zapracujte na předehře a samotný sex tak bude úplně o ničem jiném. Když ji dokážete patřičně vzrušit, dokáže ze sebe během samotného aktu vydat vše! Myslete na hlazení, dráždění erotogenních zón, líbání…

Předehrou můžete dost dobře zjistit, co za ženu v posteli máte.

milenec-muzskystyl-1

Velký/malý muž

Jsou muži extrémně vyvinutí a muži nespokojení s velikostí svého penisu. Pak jsou chlapi, kteří dokáží se svým nádobíčkem zahrát úžasné divadlo, ať je ta jejich velikost jakákoliv. Zařaďte se do poslední skupiny postelových alfasamců! Legendární bod G se u žen nachází zhruba v 5 centimetrové hloubce – tam dosáhnete, i kdybyste nechtěli!

Čtěte také: Účinné cviky na zvětšení penisu!

Postelové rekordy nikdo nechce

Nejste na olympiádě, rekordy od vás nikdo nečeká a ani je vlastně nechce. Průměrně stačí ženám 20 minut sexuálního dovádění. Pak už jim vadí nadměrné pocení a začnou se nudit, tak vymýšlejí kraviny.

milenec-muzskystyl-2

Pán tvorstva

Ano, jste pánem tvorstva, ale v její přítomnosti na to chvíli zapomeňte a zahrajte dokonalého milence – berte ohledy na její potřeby, klidně se i zeptejte, co by ráda.

Sex v křeči ještě nikoho šťastným neudělal!

Pánské hnízdo

Váš prostor, vaše pravidla – ne ale když má přijít žena. V takovém případě to chce úklid, vyměnit povlečení a umýt nádobí a vyluxovat. Nechcete-li se do toho pouštět svépomocí, pak využijte úklidové služby.

Zlato, pojď na to!

Nevíte, jak si o sex říct? Věřte mi, že věta typu: “Hupsni na mě, bejby!“ vám dokáže definitivně zavřít všechny možnosti zájímavého vztahu. I kdyby šlo jen o ten půlhodinový na zadním sedadle vašeho auta.

V ideálním případě si o sexování vůbec říkat nemusíte, prostě jste tak dokonalý, že vám do postele vleze sama.

Dohra je stejně důležitá jako předehra

Obejmutí a nějaká ta lichotka je základ.

I pes dostane po za vzorné chování pochvalu!

Každá je jiná

Své strategie měňte, zkoušejte nové praktiky a nezapomínejte na ty staré.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!