Vyberte možnost Stránka

Jak vrátit do sexu vášeň?

Jak vrátit do sexu vášeň?
Rate this post

Říká se, že sex tvoří zhruba třetinu vztahu. Další třetina je komunikace a ta poslední, jak si rozumíte, jestli máte nějaké společné věci apod. Zpočátku vztahu by měly být rovnoměrně zastoupeny všechny tři třetiny. Postupem času je vztah kolikrát více o tom, jak si rozumíte a zda spolu dokážete komunikovat, než o sexu. Jenže vztah bez milostného života dlouho fungovat nemůže.

Sex ke zdravému vztahu prostě patří, a to i po letech. Pokud se postelovým hrátkám odevzdáváte spíš z donucení, asi je něco špatně a je na čase začít situaci řešit, než bude pozdě. Vzpomínáte si na tu počáteční vášeň, kdy jste se na sebe vrhli prakticky kdykoliv, když jste byli sami? Dá se vrátit!

V kom je chyba?

Nejdřív se zamyslete, kdo ve vašem vztahu více bojkotuje sex a bere ho spíš jako povinnost než potěšení. Často to bývají ženy. Jestli je na tom vaše partnerka stejně, prostě jí ukažte, že sex s vámi k životu potřebuje. Jak? Vybočte ze stereotypu, vezměte si do postele nového pomocníka, oslňte ji něčím, co obvykle neděláte. Například vyberte ten správný vibrátor a nechte ji užívat si slast. Velmi příjemné chvíle vaší partnerce přivodí také venušiny kuličky pro zesílení orgasmu. Možnosti jsou takřka nekonečné.

Pokud je chyba na vaší straně, nejdříve si promluvte s partnerkou. Věc podejte šetrně, ať nemá pocit, že vás už nevzrušuje. Jestli vás má ráda, jistě společně vymyslíte nějaké ozvláštnění vztahu. Oblékne si hezké prádlo, nachystá dobrou večeři se sklenkou vína apod. Zkuste se zamyslet, co jste dělali na počátku vztahu jinak.

Erotické hračky mohou zachránit váš milostný život

Největší roli hraje komunikace. Musíte překonat ostych a pobavit se, co vám v milostném životě chybí, co byste si přáli jinak apod. Velmi dobrým pomocníkem každopádně mohou být libovolné erotické hračky. Přinesou do vztahu něco nového a objevování nového (nejen v posteli) je nutný předpoklad pro spokojenost.

Chcete si pořídit vibrátor? Nebo spíše anální kolík pro potěšení vás obou? Podívejte se na sexshop na erotické pomůcky SEXIO a ukončete nudu ve vašem vztahu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!