Vyberte možnost Stránka

Bydlete tak, jak žijete. Vyberte si bydlení, které vás bude reprezentovat!

Bydlete tak, jak žijete. Vyberte si bydlení, které vás bude reprezentovat!
5/5 - (2 votes)

V případě „startovacího“ bydlení se s určitými kompromisy počítá. Nad mnoha nedostatky přivíráme oči, vždyť jde o místo, na kterém konečně bydlíme sami – bez rodičů. Po čase si však uvědomíme, že potřebujeme mnohem více než jen střechu nad hlavou. Další byt v pořadí proto musí být lepší. Ale na co se zaměřit? Prozradíme vám to na praktickém příkladu. Na Praze 3 rostou nové byty, které do puntíku splňují všechna důležitá kritéria.

Renomovaný developer jako garance kvality

S byty je to podobné jako s auty. I menší a méně známá automobilka může vyrobit model, který se ve všech ohledech vyrovná produkci světového koncernu. A stejně tak může začínající developer postavit jedinečný bytový projekt bez jediné chybičky. Ale obojí se děje spíše výjimečně. Když máte možnost, raději se spolehněte na renomé firmy s bohatými zkušenostmi a prokazatelnými referencemi.

Zmíněný projekt na Vackově realizuje tuzemský developer Metrostav Development, který v minulosti získal mnohá prestižní ocenění. O architektonické řešení se pak postarali odborníci z MS Architekti. I ti mají v oboru zvučná jména a při pohledu na vizualizace je jasné, že i tentokrát dostáli své pověsti.

Přes tři sta krásných bytů, stačí si vybrat

Byty Na Vackově navazují na předchozí úspěšnou etapu viladomů. Do nabídky se dostalo celkem 347 bytových jednotek včetně několika ateliérů a nebytových prostor.

Byty o dispozicích 1+kk až 5+kk jsou právě takové, jaké byste ve špičkovém developerském projektu čekali. Architekti si dali za cíl, vytvořit prostorné, prakticky řešené bydlení s dostatkem přirozeného světla. Celkový dojem umocňuje příslušenství a vybavení, které bytům dává šmrnc a elegantní charakter. V nabídce podlahových krytin jsou dva dekory dubu a osm dekorů koberců, v případě obkladů a dlažby lze volit z šesti odstínů. Architekti nešlápli vedle ani se vkusnými interiérovými dveřmi s možností výběru prosklení. Pomyslnou třešničkou na dortu je prosklený sprchový kout.

Zvenčí projekt vypadá neméně okázale. Pět maximálně dvanáctipodlažních budov působí dynamickým dojmem. Svým asymetrickým pojetím vybočují z tradiční uliční linie a vnáší do ní hravost i výjimečnost.

Klidné místo, kde to žije

Byty Praha 3 se nachází v lokalitě s pohodovou atmosférou a specifickým geniem loci. Stávající rezidenti by jistě vyzdvihli dobrou občanskou vybavenost, naprosto bezproblémové spojení s centrem a pestré možnosti volnočasového vyžití. V docházkové vzdálenosti od bytových domů se nachází park Židovské pece, sady Na Krejcárku, Vítkov a cyklostezka na Kralupské dráze – místa jako stvořená pro relaxaci i sportování. A samozřejmě nechybí množství významných pamětihodnosti, stylové restaurace a hospůdky.

Chcete se dozvědět další informace a o možnostech, jak financovat nové bydlení? Najdete je na byty.navackove.cz.

O autorovi

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.