Vyberte možnost Stránka

Sněžná fréza Honda vám usnadní v zimě práci

Sněžná fréza Honda vám usnadní v zimě práci
Rate this post
!AdSense – before contentSněhem pokrytá krajina má své kouzlo, kdo se ale musí starat o větší či menší úsek komunikace, chodníku nebo parkovací stání, tomu dokáže bílá nadílka nadělat pár vrásek na čele.

Majitelé rodinných domů, chat a penzionů musí řešit problém, jak odstranit spolehlivě a rychle sníh z míst, kde je to potřeba. A na horách obzvlášť.

Obsah článku

Šetřete síly díky sněhové fréze!

Nevyhovuje vám odhazování sněhu lopatou nebo hrablem? Není se čemu divit. Je to zdlouhavé a poměrně náročné. Nemáte-li skvělou fyzickou kondici, může vám proces úklidu dělat u větší plochy či vyšší závěje problém. A co teprve namrzá vrstva sněhu! Ale i fyzicky zdatní jedinci mohou bojovat s nedostatkem času a únavou.

Co s tím? Řešením může být sněhová fréza. Ta sníh odklidí skoro za vás. Odkrajuje jej po vrstvách a odhazuje na stranu.

Motorová fréza od Hondy

Předním výrobcem fréz na sníh je značka Honda. Určitě ji znáte jako výrobce automobilů nebo travních sekaček. Načerpané poznatky z vývoje těchto strojů a nejnovějšího technologického pokroku uplatňuje i při výrobě sněžných fréz. Jedná se o čtyřtaktní benzinovou frézu pro hobby nebo profi účely.

Jakou frézu zvolit?

2063-snow-hss970-ts-00222Kolové sněžné frézy úplně postačí pro nenáročnější úklid sněhu okolo domu/menšího penzionu. Bydlíte-li na horách nebo se staráte o členitější pozemek, budete potřebovat profi pásovou motorovou frézu, která si se sněhovou nadílkou poradí ještě lépe, odklidí vyšší vrstvu sněhu, nedělá jí problém ani namrzlá krusta a je výkonnější.

Cena je samozřejmě jinde, než u hobby fréz, takže pokud se staráte jen o menší plochu, vystačíte si s frézou kolovou.

Malá sněžná fréza pro hobby použití

Pro hobby použití vyzkoušejte třeba nejmenší model, sněhovou frézu Honda HS550. Je svým konstrukčním řešením a výkonností ideální pro domácí použití, například odklízení chodníku či parkovacího stání.

Poradí si hravě s vrstvou sněhu do 30 cm. Sníh odhazuje do vzdálenosti 5 až 8 m, snadno se s ní manipuluje. Motor nemusíte složitě žhavit, díky funkci Easy Start jej nahodíte na první pokus.

Spolehlivost dokládá i pětiletá záruka.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.