Vyberte možnost Stránka

5 jednoduchých tipů, jak ušetřit za vodu!

5 jednoduchých tipů, jak ušetřit za vodu!
Rate this post
!AdSense – before contentCena vody se s každým rokem zvyšuje, není se tedy čemu divit, že se člověk začne snažit s vodou šetřit, kde to jen jde.

Připravili jsme vám několik jednoduchých tipů, které šetří vodu i vaše peníze.

 

Obsah článku

1. Vypínejte vodu

Nechávat vodu zbytečně puštěnou si zvyklo mnoho lidí. Typickým příkladem může být čištění zubů nebo mytí nádobí, při kterém z puštěného vodovodního kohoutku proteče desítky litrů vody.

 

2. Kupte si perlátor

Perlátor je šikovný pomocník, který vám pomůže ušetřit těžce vydělané peníze. Ptáte se, jak? Tento malý nástavec na baterii obohacuje tekoucí vodu o vzduch, který vytváří opticky větší proud i z malého množství vody. Perlátor nainstalujte nejen na baterie, ale také do sprchy.

 

3. Opravte kapající kohoutek hned

Pokud necháváte záchod protékat a kohoutek stále kapat, pak se smiřte s vysokými účty za vodu. Čím déle budete opravy odkládat, tím déle budete platit nehorázně vysoké částky za vodu, kterou jste ani nevyužili.

 

4. Na wc si dejte moderní splachovadlo

Moderní a ekologické splachovací systémy mají dvojité splachování se stopkou. Díky tomu bude regulované množství vody, které v záchodě skončí.

 

5. Šetřete bezdotykově

Další možností, jak ušetřit za vodu, je koupě bezdotykových baterií. Ty disponují čidlem, který reaguje na pohyb ruky. Čip spouští vodu bez nutnosti dotyku a navíc v nastavené teplotě, která neohrožuje vaše děti opařením. S tímto čidlem si můžete dovolit zapomenout vypnout vodu!

Jak šetříte vodu vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.