Vyberte možnost Stránka

Talentovaný umělec kreslí miniaturní obrazy na potraviny

Talentovaný umělec kreslí miniaturní obrazy na potraviny
Rate this post
!AdSense – before contentHasan Kale posunuje hranici umění opět o kousek dál. Namísto plátna potravina, jakákoliv!

Neuvěřitelně talentovaný umělec z Turecka maluje miniaturní obrazy na potraviny. Jako umělecké plátno mu slouží čokoláda, arašídy, rýže, mandle nebo slupka z cibule! Podívejte se do naší fotogalerie!

Zdroj: Facebook 

miniatura-13 miniatura-12 miniatura-11 miniatura-10 miniatura-9 miniatura-8 miniatura-7 miniatura-6 miniatura-5 miniatura-4 miniatura-3 miniatura-2 miniatura-1

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.