Vyberte možnost Stránka

Při výběru venkovní vířivky se zaměřte na její provedení. Ušetří vám náklady

Při výběru venkovní vířivky se zaměřte na její provedení. Ušetří vám náklady
Rate this post

Namísto bazénů se stále větší oblibě těší venkovní vířivky. A vlastně není divu – sice si v ní nezaplavete, ale svaly i klouby vám uvolní možná ještě lépe než samotné plavání. Zrelaxovat v ní můžete i na terase, takže nepotřebujete velký pozemek, a zvolíte-li správný model, můžete ji využívat celoročně. Při výběru venkovní vířivky byste se proto měli zaměřit nejen na její velikost a cenu, ale také provedení.

Termální izolace ušetří hodně peněz

Při výběru venkovní vířivky se řada lidí zamýšlí především nad tím, kolik jsou schopni do ní investovat a pro kolik lidí by měla být uzpůsobena, aby si v ní všichni našli dostatek prostoru a užili si naplno terapeuticko-relaxační masáž. Byť jsou tyto parametry důležité, rozhodující jsou i další – a to účel vířivky, její sezónnost a také náklady na provoz.

· Hlavní funkcí vířivky je bez pochyby masáž a uvolnění zatuhlého svalstva. Nejde tedy jen o relaxaci v horké vodě, ale můžete díky ní řešit i zdravotní obtíže, bolesti zad či regeneraci po sportu. Aby její hlavní efekt fungoval naplno, je třeba zvolit správný typ trysek i jejich rozmístění. S tím vám ochotně poradí renomovaní prodejci – pro vířivky v Praze například můžete zavítat do showroomu Spahouse, kde si je dokonce můžete i vyzkoušet.

· O tom, zda si budete užívat relax ve vířivce jen během léta, nebo i v chladných zimních dnech, rozhoduje její provedení. Pokud se nechcete nikterak omezovat, zapomeňte na levné nafukovací vířivky, které seženete v kdejakém hobby marketu, a pořiďte si kvalitní celoroční venkovní vířivku, v níž si můžete užívat relaxaci po celý rok. Například celoroční venkovní vířivky od švédské značky IQue vynikají mimo vysoké kvality zpracování také trojitou termální izolací vhodnou i do náročných podmínek, která kromě možnosti celoročního užívání šetří také náklady na samotný provoz vířivky.

Než se tedy rozhodnete pro konkrétní model venkovní vířivky, nezapomeňte prvně zvážit všechny parametry, které by měla vaše nová relaxační vana splňovat, a zajímejte se také o to, z jakých materiálů a do jakých podmínek je vyrobena. Díky kvalitnímu provedení můžete ušetřit stovky až tisíce ročně na jejím provozu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.