Vyberte stránku

Zahradu svým moderním vzhledem zkrášlí vymývaná dlažba

Zahradu svým moderním vzhledem zkrášlí vymývaná dlažba
Zahradu svým moderním vzhledem zkrášlí vymývaná dlažba
Hodnocení

Zahrada v japonském stylu vypadá opravdu exkluzivně, ale i v takové zahradě nesmí chybět chodníčky linoucí se mezi stromy a prostorná terasa s posezením.

Pokud přemýšlíte nad vhodnou dlažbou, doporučujeme zaměřit se na vymývanou. Jestliže si nedokážete představit, co je to vymývaná dlažba, nevadí, protože vám popíšeme způsob její pokládky.

Vymývaná dlažba je v podstatě směs betonu a přírodního kameniva, přičemž beton zajistí pevnost a trvanlivost plochy. Zatímco kamínky dodají dlažbě přirozený vzhled, aby dokonale zapadla do exteriéru.

Povrch je před konečným zatvrdnutím betonu vymýván vodou, a proto se jedná o vymývanou dlažbu.

Vymývaná dlažba v různém provedení

Většinou se používá ušlechtilá kamenná drť v mnoha barevných odstínech, a to například v černé, bílé, bíločerné, červené, červenočerné či žluté. Dokonce existuje i mix více barev, to vše záleží na vašich představách a požadavcích. V případě, že sáhnete po XL formátu s výškou sto milimetrů, potom se může dlažba použít i na ploše, kde budou parkovat osobní či nákladní vozidla.

2079

Doporučujeme objednat si na realizaci vymývané dlažby odborníka, který dokáže vytvořit i designově zajímavou variantu.

Vymývaná dlažba se pyšní mnoha pozitivy

Pokud ještě zvažujete, zda investovat do vymývané dlažby, nebo ne, potom vás snad přesvědčí následující přednosti. Vyznačuje se opravdu vysokou pevností, mrazuvzdorností, voděodolností, otěruvzdorností a bez problémů se dá kombinovat s dalšími dlažbami.

2003

V neposlední řadě vás potěší, že vymývaná dlažba je protiskluzová, a tak se nemusíte obávat toho, že byste v zimě na dlažbě upadli.

2081

Tip! Ať už potřebujete dlažbu, obrubníky či jiný druh materiálu, doporučujeme obrátit se na společnost PRESBETON, která má v této oblasti bohaté zkušenosti a dlouholetou praxi. Spokojení budete s kvalitou i cenovou nabídkou.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz