Vyberte možnost Stránka

Kuchyňské nože Tojiro – Staňte se samurajem v kuchyni!

Kuchyňské nože Tojiro – Staňte se samurajem v kuchyni!
Rate this post
!AdSense – before contentOvládněte kuchařské umění japonskými noži Tojiro a staňte se tak samurajem ve své kuchyni! Čepele těchto nožů v sobě nesou stejnou sílu jako samurajské meče. Krájejte tím nejlepším!

Tojiro nože z nástrojové oceli VG-10 se dají označit jako nejkvalitnější nože oblíbené ve všech koutech světa. Dokonale ostrá čepel výjimečné kvality je výsledkem stovky let dlouhé tradice japonského nožířství. Po celé století se zdokonaloval proces výroby nožů Tojiro a dnes jde o produkt, který splňuje ty nejnáročnější potřeby světových šéfkuchařů.

 

Nůž, který si zamilujete!

Čepele kuchyňských nožů Tojiro jsou vyrobené ze tří vrstev extra silné oceli, jejíž ostří je vybroušené do naprosté ostrosti. Díky tomu je každý řez tímto nožem dokonale rovný a přesný. Řezná strana nože zůstává i přes opakované každodenní použití po dlouhou dobu stále perfektně ostrá.

 

Snadná a rychlá práce s nožem vás ušetří čas!

Ergonomicky tvarovaná ocelová čepel je vhodná pro jakékoliv krájení, sekání i porcování. Snadná manipulace s nožem umožňuje i kuchařskému začátečníkovi připravit suroviny na vaření rychle a jednoduše.

 

Ocelové dědictví

Použitím té nejkvalitnější oceli se kuchyňské nože Tojiro stávají odolné vůči působení času, poškození i korozi, díky tomu se tak může toto kuchyňské náčiní stát cenným dědictvím, které se bude předávat s generace na generaci.

 

Tajiro kuchyňské nože – dokonalé v každém detailu!

Japonské kuchyňské nože jsou ukázkou dokonalé práce s kovem. Není to jen o výjimečné ostrosti, odolnosti, síle a kvalitě čepele, i druhá polovina nože je mimořádná. Rukojeť nože je nerezová a taktéž ergonomicky tvarovaná, čímž pomáhá snadné a rychlé manipulaci při krájení každé potraviny. Rukojeť ‘’padne’’ přesně do vaší dlaně a stane se tak téměř přirozeným prodloužením vaší ruky.

 

Investujte do kvalitních nožů!

Možná si říkáte, že takto vysoká kvalita kuchyňského náčiní není ani potřeba, ale opak je pravdou. Copak jste si při výběru myčky nebo trouby také vybíraly horší kvalitu? Věříme, že ne! Vaše kuchyň si zaslouží kvalitní nože!

Jakými noži krájíte vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.