Vyberte možnost Stránka

Pánové, víte jak se obléct na Štědrý večer?

Pánové, víte jak se obléct na Štědrý večer?
Rate this post
!AdSense – before contentŠtědrý večer je večer sváteční, proto byste si měli odpustit své domácí oblečení. Poradíme, jak se obléct na Štědrý večer v rámci rodinných zvyků a přesto ve svém stylu.

Za co vyměnit pánské vánoční svetry? A je třeba se svetru se sobem úplně vzdávat? Odpovíme, na vaše otázky ohledně štědrovečerního outfitu pro muže!

I v elegantním oblečení se můžete cítit pohodlně. Ať už si u vás doma potrpíte na formální oblečení nebo preferujete ležérnost, vy se u stromečku můžete blýsknout svým vlastním originálním stylem.

Vánoce jsou rodinná záležitost

Myslete na to při výběru svého štědrovečerního oblečení. Pokud jste u vás doma zvyklí na tepláky, nemůžete ke stromečku přijít ve smokingu. Na druhou stranu, přílišné “módní“ uvolnění rodinných příslušníků také není úplně v pořádku. Stále jde o sváteční večer. Začněte tedy pomalu ale jistě nahrazovat tepláky za společenštější kousky.

Uvidíte, že rok od roku to pak bude u vás vypadat lépe a lépe.

Co si vzít na sebe na Štědrý večer?

Rozhodně nezkazíte nic, když si vezmete svůj tmavý oblek. Není-li vaše rodina na takovou formálnost u bramborového salátu zvyklá, oblečte bílou košili a přes ni třeba stylový svetr. Důležitou roli pak hrají tmavé kalhoty.

V bílé košili budou Vánoce a Nový rok hned na trochu vyšší úrovni. Že žádnou padnoucí košili nemáte? Vida, hned máte jedno smysluplné novoroční předsevzetí!

jak-se-oblect-na-stedry-den-2

Vánoce si užijte v pohodlném a elegantním oblečení. Foto: Pinterest

Jednoduše a svátečně

Doba svátků by měla automaticky znamenat provětrání vašeho “lepšího, svátečnějšího“ oblečení. Nejde jen o štědrovečerní večeři a následné rozbalování dárků. Obléct slušný a přiměřeně společenský outfit by měla být samozřejmost i v případě návštěvy.

I když není oblek váš šálek kávy, nebo ho máte dost za celý rok v práci, chinos kalhoty a zmíněná světlá košile je kombinace, která nikdy nikoho nezabila a neurazila.

jak-se-oblect-na-stedry-den-3

Důležité je ladit barevně i stylově se svou partnerkou, tak zbytkem rodiny. Domluvte se všichni předem, jak bude vaše sváteční večeře vypadat, a máte vystaráno. Foto: Pinterest

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.