Vyberte možnost Stránka

Jak ušetřit na zimní dovolené?

Jak ušetřit na zimní dovolené?
Rate this post
!AdSense – before contentChcete sobě i své rodině dopřát dovolenou na horách, ale nemáte dostatek financí na nákup sportovního vybavení? Poradíme vám, jak tento problém vyřešit!

Ať už chcete vyrazit s partou přátel nebo toužíte po společné rodinné dovolené na horách, je třeba si zajistit sportovní výstroj. Sjezdové Lyže nebo běžky jsou základem, bez kterého si své dny volna neužijete. Co ale dělat, když na nákup nového zimního vybavení nejsou peníze?

 

Obsah článku

Půjčit si nejen lyže není ostuda!

I když není dostatek financí, nemusí to nutně znamenat konec plánů na zimní dovolenou. Nákup kompletního výbavy nechte na jinou sezónu, letos využijte levnější možnosti půjčení lyží i běžek u firmy Lyže Go Home! Získáte tak možnost jezdit na značkových sjezdovkách Blizzard a bežkách značky Sporten.

 

Oblečení, běžky i snowboard

Půjčovna lyží Lyže Go Home nenabízí pouze pronájem sportovního vybavení (sjezdovky, běžky, snowboard). V nabídce je také kvalitní zimní oblečení, boty i helmy. V této půjčovně si můžete půjčit vše, co je na sjezdovce či na lyžařské stopě potřeba!

 

Pronájem bez starostí aneb Lyže až domů!

Znáte ten zoufalý pocit z představy zkažené dovolené, když přijdete do půjčovny a tam vám poví, že všechno sjezdovky jsou již zamluvené? Letošní sezónu můžete prožít bez starostí!

Půjčovna lyží Praha vám zarezervuje konkrétní věc na daný termín a ještě vám ji den před odjezdem přiveze domů. Po vašem návratu si zase pro vypůjčenou výstroj přijede.

Lyže Go Home

Dopřejte si zasloužený odpočinek! Sportovní výbavu si nemusíte kupovat, stačí, když oslovíte půjčovnu sportovního vybavení Lyže Go Home!

Servis lyží samozřejmostí!

Je zcela běžné, že půjčovna běžek a lyží poskytuje také servisní služby. Výjimkou není ani společnost Lyže Go Home. Využít lze klasických servisních operací, jako je úprava vázání či opravy přezek na lyžařské obuvi, ale také broušení a voskování.

 
Které zimní středisko plánuje letos navštívit?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.