Vyberte možnost Stránka

Jak vytvořit dokonalý outfit pro muže? Někdy je to jen o nalezení té správné módní inspirace

Jak vytvořit dokonalý outfit pro muže? Někdy je to jen o nalezení té správné módní inspirace
Rate this post
!AdSense – before contentNejste žádný módní génius, přesto tak chcete svým oblečením působit? Máme pro vás tip, jak vytvořit dokonalý outfit pro muže a být tak stylovým v běžný den, na pracovní poradě i prvním rande.

Den co den, měsíc co měsíc vás zásobujeme tipy, jak se obléknout, jak jednotlivé oblečení pro muže kombinovat a jak nové kousky do šatníku vybírat.

Stále vám to nestačí? Stále vám dělá tvoření outfitů a moderních looků problémy? Možná, že vám stále chyběla ta správná módní inspirace!

Vytvořte si dokonalý outfit jako módní génius Mariano Di Vaio!

Tento italský blogger, youtuber a úspěšný model je bez diskuze jeden z nejstylovějších mužů planety. Svůj Instagram účet denně plní úžasnými outfity pro všechny možné příležitosti.

Svůj talent dokonale se obléct předvádí v neokoukaných spojeních nejnovějších trendů a nestárnoucí klasiky. Módní světem, div se, vždy to funguje a vždy to stojí  za to!

I proto je Mariano Di Vaio ideálním příkladem módní inspirace!

Na sofistikované spojení luxusu a pohodlné elegance, které je pro Mariana tak typické,  jsme vás již v minulosti upozorňovali. Pakliže chcete působit profesionálně, vždy upraveně a na úrovni, nechte se v pozitivním inspirovat.

Věděli jste, že: Mariano Di Vaio patří mezi 4 módní bloggery, které se rozhodně vyplatí znát?

modni-inspirace-pro-muze

Nevíte, co na podzim na sebe? Inspirujte se, ale nekopírujte! Foto: Instagram 

Inspirace není o kopírování!

I když vám to v pánské módě nemyslí tolik, jako italskému modelovi, rozhodně to není důvod pro zduplikování jeho šatníku. Mariano představuje skvělý módní vzor, a tak k němu přistupujte. Pořizovat si úplně stejné kusy oblečení zavání nudou a vlastní neoriginalitou.

Budujte si vlastní styl! 

Jediné, co se z Marianova stylu vyplatí okopírovat je jeho vlastnost nosit správnou velikost. Vždy mu vše skvěle padne. I když nemáte jeho tělo, platí, že každé oblečení může perfektně padnout. Stačí jen vyhledat šikovného krejčího a nechat si vybraný kus upravit na míru svým rozměrům.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.