Vyberte možnost Stránka

Vánoční dilema – Čím udělat radost všem chlapům z rodiny?

Vánoční dilema – Čím udělat radost všem chlapům z rodiny?
Rate this post
!AdSense – before contentKaždý rok je to stejné, na každého muže přichází dilema s vybíráním perfektních dárků pod stromeček. Pokud vám letos už došly nápady, inspirujte se našimi tipy na vánoční dárky, které udělají skutečnou radost!

Jako by nestačilo, že musíte složitě vymýšlet dokonalé dárky pro svou přítelkyni/manželku. Nápadité, originální a vkusné dárky chtějí i všichni ostatní členové rodiny. Čím potěšit své nejbližší chlapské okolí? Poradíme.

Moderní muži, novodobí gentlemani i normální chlapi ocení módu, techniku i kosmetické doplňky. I přesto je mnohdy obtížné vybrat věc jak užitečnou, tak vkusnou. Naštěstí existuje dárek, jenž udělá radost člověku velmi blízkému, tak i šéfovi.

Pánská taška je druhá pravá ruka úspěšného muže

Aktovka, messenger bag, taška přes rameno… Nezáleží na typu, v každém případě jde však o velmi stylový a užitečný doplněk pánského outfitu. Pakliže chcete udělat radost, je taška pro muže skvělým tipem, nemyslíte?

Pánská taška doprovází muže na každém kroku v jeho osobním i profesním životě. I z toho důvodu by tento kousek měl být vybírán s pečlivostí a určitá výše investice je rovněž na místě. 

Kvalita, životnost, styl

Výběr aktovky do práce nebo volnočasové pánské tašky není vlastně až tak obtížný. Stačí se držet určitých zásad. Tou první je určitě kvalita zpracování tašky a její materiál. Samozřejmě, že ne vždy si člověk může dovolit koupit to nejlepší, ale zlatá střední cesta je kompromisem, který si může z pohledu ceny dovolit každý.

Dalším důležitým kritériem nákupu je styl dotyčného. Někteří muži se cítí skvěle s výraznými doplňky, jiní sází na nestárnoucí eleganci. V každém případě byste měli obdarovaného alespoň trochu znát.

pasnka-taska-pres-rameno

Kůže je samozřejmě nejlepší možností z pohledu životnosti, vzhledu i kvality. Bát se nemusíte kombinace s pevným plátnem, či jiné textilie. Foto: www.trendhim.cz

panska-taska-z-kuze

Taška je věc, jež by měla svého majitele charakterizovat a vytvářet jeho styl během každého dne. Foto: www.trendhim.cz

panska-kozena-taska

Tento model pánské tašky považovažujeme za zosobnění jednoduchosti, elegance, nadčasovosti i dobré investice. Foto: www.trendhim.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.