Vyberte možnost Stránka

Jak zvýšit sexuální výdrž?

Jak zvýšit sexuální výdrž?
Rate this post

V posteli vám leží nažhavená kráska, celý nedočkavý se na ni vrhnete, ale vaše velké vzrušení k nelibosti partnerky předčasně ukončí celý milostný akt.

Který muž by se tomuto scénáři nechtěl vyhnout?

Kdo by nechtěl své milence dopřát dlouhý a intenzivní orgasmus, na který jen tak nezapomene?

Obsah článku

Sexuální výdrž však naštěstí můžete zlepšit.

Přečtěte si, co libidu a výkonnosti v posteli skutečně prospívá!

Zdravý životní styl je základ

Není tajemstvím, že vyrovnaný příjem živin, střídmost a sport prospívají vašemu fyzickému i psychickému zdraví. Za takovou péči se vám vaše tělo odmění nejen atraktivním vzhledem, ale i vyšší chuti na sex. Díky pravidelnému cvičení budete mít i mnohem větší výdrž a hravě zvládnete i dvě čísla bez zadýchání. Snažte se alespoň 5x týdně cvičit 30 minut a 2x týdně chvíli posilujte. Pravidelné, hlavně aerobní cvičení, vás udrží zdravé, podpoří krevní oběh a dodá vám energii, abyste v posteli zazářili.

Zajděte na intim masáž

Další metodou, která pomáhá při problémech s předčasným vyvrcholením či erekcí, je intimní erotická masáž. Procedura prokrvuje masírované části a zvyšuje a obnovuje jejich citlivost. Masérka se taky může věnovat takzvanému mužskému bodu G během vzrušující masáže hráze nebo zlepšit celkový zdravotní stav vaší chlouby při masáži penisu. Obě jsou tak smyslné, že často končí vyvrcholením. Nicméně také přispívají k lepšímu fungování vašich intimních partií a spolehlivě zvyšují vaše libido.

Praxe dělá mistra

Podobně jako u každé jiné činnosti i u sexu platí, že trénink dělá mistry. Snažte se mít sex s partnerkou často a postupně naučíte oddalovat orgasmus. Skvělým pomocníkem je například znecitlivující krém, který sníží citlivost penisu a tím oddálí orgasmus. Taky často masturbujte. A to tak dlouho, dokud se vám nebude blížit orgasmus. V ten moment s pohyby přestaňte a celý proces několikrát zopakujte. Pomůže vám to naučit se odhadnout, kdy se orgasmus blíží a oddálit ho.

Nezapomínejte však, že důležitými složkami kvalitního sexu jsou hlava a psychika.

Vyhýbejte se stresu nejen v běžném životě, ale taky v posteli. Strachování, jestli i tentokrát nevyvrcholíte příliš brzy a nepokazíte partnerce zážitek, vás pravděpodobně vystresuje natolik, že se aktu plně neodevzdáte a zkazíte ho minimálně sami sobě.

Trénujte, zajděte si na erotickou masáž a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!