Vyberte možnost Stránka

Proč je výhodné chodit se čtyřicátnicí? Prozradíme vám to

Proč je výhodné chodit se čtyřicátnicí? Prozradíme vám to
Rate this post

Přečtěte si důvody, proč byste měli lovit mezi zralejšími ženami!

Muži se všeobecně zajímají spíše o mladé holky s pevným poprsím a  bezchybným zadečkem. Přitom mnozí padesátníci, kterým sedne mladé kuřátko na lep, brzy zjistí, že chození s mladou holkou není žádný med!

Zjistěte, proč je chození se zralými ženami výhodnější!

Mladé holky potřebují více péče, času i peněz. Skutečně ještě stojíte o sexy dvacítku? Dáme vám jasné důvody, proč je čtyřicátnice lepší partnerkou.

 

Obsah článku

Se zralou ženou mají muži mnohem větší pohodu

Nebude vás nutit chodit do fitness

Žádné povinné návštěvy posilovny, abyste vypadali lépe a mladší. Starší žena už sama bojuje s květákem na stenech a povislými prsy, vaše větší břicho i chabou svalovou výbavu pochopí a bez řečí přejde.

Žádný stres a hlídání

Starší žena už se rozhodně nebude rozhlížet po jiném a lepším, než jste vy. Moc dobře ví, že jste její poslední vlak, tudíž vám odpadá stres z hlídání.

Uvidíte MS v hokeji 2015

Všechny holčičí seriály a filmy viděla už nejméně stokrát. Nehrozí tedy, že vám bude blokovat televizi kvůli Sexu ve městě, Zoufalým manželkám nebo Titanicu.

Ušetříte

Čtyřicátnice mají vlastní kariéru i konto, tudíž nehrozí, že se na vás pověsí a budou vysávat peněženku.

Žádné děti a řešení rodiny

Ve většině případů mají čtyřicítky své vlastní a odrostlé děti. Což znamená klid od plození i hlídání dětí.

Víkendy bez tchyně

Její matka nejspíš bude už v domově pro seniory, víkendové návštěvy tchyně tedy odpadají!

Ženy se stylem

Starší žena neposlouchá Justina Biebera a nekroutí očima nad golfem. Má vkus, dbá o sebe a díky jejím zkušenostem spolu najdete také společnou řeč.

Pohoda v posteli

Dny nespoutaného sexu už má za sebou, v posteli nad vámi nebudou viset stopky. Konečně si sex budete moci vychutnat i bez stresu z vlastní výkonnosti.

Máte zkušenosti se starší ženou? 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!