Vyberte možnost Stránka

MS v hokeji 2015 jinak: neskutečný zážitek díky domácímu projektoru

MS v hokeji 2015 jinak: neskutečný zážitek díky domácímu projektoru
Rate this post
!AdSense – before contentPořadatelskou zemí pro letošní 79. mistrovství světa v ledním hokeji je Česká republika! Lístky na ty nejatraktivnější zápasy byly vyprodány takřka během několika mála minut. Pokud nepatříte mezi šťastlivce, jimž se v kapse jeden z těchto lupenů třpytí, nezoufejte!

Srovnatelný zážitek z těch nejlepších hokejových zápasů můžete zažít v pohodlí svého domova!

Proměňte svůj obývací pokoj, ložnici nebo hernu či halu pro hosty v zimní stadion a užijte si jednotlivé zápasy na maximum za pomocí domácího projektoru. Jeho pořízení sice nepatří mezi nejlevnější, ovšem netradiční zážitky, jichž se s tímto praktickým společníkem můžete dočkat, jsou vskutku nezapomenutelné!

 

Na výběru projektoru si dejte záležet

Není projektor, jako projektor. Patříte-li mezi náročné diváky, pro něž je kvalita obrazu na prvním místě, vyhněte se „ no name“ projektorům a vsaďte raději na ověřené a známé značky. Zpravidla se také nevyplácí kupovat hned první projektor, který vám přijde pod ruku. Jednotlivé přístroje mezi sebou porovnejte a pročtěte si také recenze jejich majitelů. Jedině tak si můžete pořídit projektor, s nímž bude každý zápas nezapomenutelným zážitkem plným emocí a nečekaných zvratů.

Investice, která se vyplatí

Jak jsme již zmínili výše, pořízení domácího projektoru sice nepatří mezi zanedbatelné položky rodinného rozpočtu, na druhou stranu se ovšem jedná o výdaj, který v dlouhodobém horizontu nebude potřeba opakovat. Pokud během sledování hokejového zápasu nebo svého oblíbeného filmu zpozorujete zhoršenou kvalitu obrazu nebo jiný vizuální nedostatek, zpravidla bude nutno projektor i jeho lampu očistit. Jestliže očista nepomůže, stačí vyměnit starou lampu za novou a opět si užívat dlouhé hodiny neuvěřitelných audio-vizuálních zážitků.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.