Vyberte možnost Stránka

Zámková dlažba zvýrazní krásu okolí vašeho bydlení

Zámková dlažba zvýrazní krásu okolí vašeho bydlení
Rate this post
!AdSense – before content



Léto je pro mnohé kutily nejlepším obdobím, kdy jejich šikovnosti a kreativitě nebrání nepřízeň počasí a mohou je tak naplno projevit. Pokud jste si na tuto sezónu naplánovali úpravu okolí domu, pak si nenechte ujít zajímavé i potřebné informace ohledně oblíbené a často volené zámkové dlažby.

Oblíbenost tohoto typu dlažby je vcelku logická, za přijatelnou cenu získáte vysokou estetickou hodnotu, snadno udržovatelný povrch a jednoduchou pokládku.

Pokud jste se i vy rozhodli svůj zahradní chodníček, příjezdovou cestu nebo dvorek vylepšit touto dlažbou, rozhodně si nenechte ujít následující info.

Co je třeba vědět o zámkové dlažbě?

Jde o specifickou dlažbu, která se vyrábí prefabrikací ze zhutněného betonu. Horní strana je pohledová, tudíž upravena do pěkného vzhledu. Dlaždice se pokládají těsně k sobě, tvar každé dlaždice je mimořádně přesný, tak aby zapadl do celku.

Pokládka se provádí nasucho do připraveného pískového základu. 

Je-li dlažba správně položena získá vlastnosti, jako je odolnost vůči horizontálnímu posunu, celkovou stabilitu a perfektní vzhled. Z dlaždic je možné sestavit nejrůznější obrazce a tvary, široká nabídka vzorů a barev dává vaší fantazii volný prostor.

Významným plusem je rovněž jednoduché rozebrání v případě potřeby. Zámkovou dlažbu je možné vidět v soukromém i veřejném sektoru. Nejčastěji slouží k vytvoření chodníků, ploch k parkování nebo zútulnění dvorků o betonové prvky.

Další výhody

Kromě dlouhé životnosti a pěkného vzhledu vás zámková dlažba potěší i dalšími svými vlastnostmi. Kvalita a celková odolnost tohoto povrchu jsou dány použitou betonovou směsí. Plánujete-li, že na nákupu “zámkovky“ ušetříte volbou nejlevnějšího výrobce, pak počítejte s tím, že vaše spokojenost mít dlouhého trvání nebude. Měnící se teploty, výkyvy počasí a časté používání povede k rychlému opotřebení.

Pro kvalitní zámkovou dlažbu je typická minimální nasákavost a také mrazuvzdornost. Vysoká je také nosnost celé položené plochy, jednoduchá a brzy hotová pokládka.

V případě volby dobrého výrobce se lze těšit i z nepřekonatelného poměru ceny a kvality

Diton - Stone

Zámková dlažba se vyrábí v klasických i atypických designech. Které řeknete své ano? Foto: vavbuilding.cz

Všechny vlastnosti dlažby jsou prostě paráda, ale asi jen málokdo si pořídí dlažbu, která se mu nelíbí. U tohoto typu povrchu se však nemusíte obávat žádných měnících se barev nebo změny vzhledu. Stálobarevnost a přetrvávající krása je výsledkem homogenního podbarvování hmoty již ve výrobě. Plné podbarvení dlaždice se nedá srovnávat s pouhým povrchovým nátěrem pochůzkové plochy.

 

Zámková dlažba od VAV building s.r.o.

Rozhodnete-li se pro nákup, volte dlažbu od společnosti, která se na specializuje na prodej zámkové dlažby, ale také palisád, tvarovek, dlažby na terasy, žlaby či opěrné zdi.

Vše okolo zahradní architektury najdete u VAV building.

Klasické i atypické řešení soukromých i veřejných exteriérů vznikne za pomoci odborníků.

Získejte všechny potřebné informace na www.vavbuilding.cz.

!AdSense – after content



O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!






Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.