Vyberte možnost Stránka

Boho styl – vneste do svého bydlení barvy

Boho styl – vneste do svého bydlení barvy
Rate this post

Slyšeli jste o stylu bydlení podle boho? Jedná se o barevný, nespoutaný a hippies styl, který kombinuje květiny, oblíbené symboly a nebojí se ani lesku a třpytu. Vytvořte si ve svém interiéru prostor pro tvůrčí činnosti a podpořte tím i kreativní myšlení.

Obsah článku

Hippies znovu v módě

Líbí se vám hippies styl oblékání a chcete ho vnést i do svého bydlení? Inspirujte se šedesátkami a pozvěte do svého domu nebo bytu barvy, květiny, přírodní materiály a mírnou přeplácanost. Nebojte se kombinovat vybavení interiéru i exteriéru tak, že se nad tím budou ostatní podivovat. Nakonec to možná budete vy, kdo udává trendy. I když máte moderní screenové rolety, nebojte se mít před okny zavěšenou například houpací síť v barvách duhy. I moderně zařízený a nový dům můžete sladit do oblíbených témat z hippies období.

Květiny všude kolem

K tomuto stylu patří neodmyslitelně květiny. Ty skvěle vypadají na oblečení, ale oceníte je také na polštářích, přehozech nebo povlečení. I když máte jednobarevné venkovní rolety nebo markýzy na zimní zahradě jsou v jedné barvě, přidejte barevné květinové závěsy, záclony a dekorujte svůj dům tímto způsobem. Nebojte se také obrazů květin a v žádném případě nezapomínejte na živé rostliny. Květináče s nimi umístíte nejen do interiéru, ale také do zmíněné zimní zahrady a na terasu.

Rukodělné výrobky

Pokud máte talent na kreslení, malování, keramiku nebo jiné ruční práce a kreativní činnosti, vneste do svého domu i rukodělné výrobky. Ušijte si závěsy sami, vyzkoušejte oblíbený patchwork nebo si namalujte obraz do předsíně. Inspirujte se oblíbeným hippies obdobím a i při této ruční tvorbě myslete na barvy, vzdušnost a pocit lehkosti.

Terasa i balkón v jednom stylu

Aby váš dům vypadal stále upraveně a cítili jste se v něm komfortně, vyberte vždy alespoň pár prostorů a míst, které vzájemně sladíte. V tomto případě zvolte venkovní terasu a balkón v patře v jednom stylu. Můžete si zvolit stejnou barvu markýzy na balkón, stejně jako markýzy na terasu, skvěle budou vypadat i podobné dekorace a nábytek v jedné barvě a stylu zpracování.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.