Vyberte možnost Stránka

Průvodce nákupem vířivky – Ocení každý milovník masáží a horkých koupelí!

Průvodce nákupem vířivky – Ocení každý milovník masáží a horkých koupelí!
Rate this post
!AdSense – before contentVlastnit vířivku je jako mít zázračný horký pramen i osobního maséra přímo na vaší zahradě. Je ideálním pomocníkem pro dokonalou relaxaci, uvolnění svalů a kloubů. Jakmile se rozhodnete investovat do své vlastní hydroterapie, výběr kvalitní vířivky je naprosto klíčový.

Proto jsme pro vás připravili stručného průvodce nákupem vířivých van, které vám pomohou ke správným rozhodnutím.

Obsah článku

Umístění

Jedním ze základních požadavků, který vás bude omezovat ve výběru modelu vířivé vany, je prostor, který máte k dispozici. Ať už vaše vířivka bude umístěna na balkoně, terase, předzahrádce nebo velké zahradě, změřte pečlivě prostor, který budete mít k dispozici. Zdání totiž klame.

virivky-muz-01

Sezení

Uspořádání a tvar sedadel je neméně důležitý. Měli byste dbát zejména na své pohodlí. Pokud počítáte s návštěvami přátel a venkovní vířivku budete chtít často využívat s nimi, je třeba myslet na to, aby se do vámi zvolené vířivky pohodlně vešlo několik osob, a přitom měli dostatek prostoru.

Materiál

Dbát byste měli i na kvalitu materiálu. Skelet vířivky by měl být vyroben z kvalitního akrylátu, opláštění pak z odolného dřeva (smrk nebo cedr) či bezúdržbových a snadno omyvatelných syntetických materiálů. Trysky a ovládací prvky by v žádném případě neměly být celoplastové. Pokud se s touto variantou setkáte, pravděpodobně se jedná o čínský výrobek nevalné kvality.

Trysky

Pouze kvalitně provedené a dobře rozmístěné a usazené trysky poskytují ideální hydromasáž. Není pravda, že čím více trysek, tím lépe. Naopak, v případě příliš velkého množství trysek dochází ke snížení průtoku každou z nich.

Prodejce

Klíčovou součástí vašeho nákupu je, najít kvalitního prodejce, který vířivkám opravdu rozumí a poradí vám s výběrem vhodného modelu. V Praze, v Mladé Boleslavi a v Ostravě můžete navštívit společnost SPA Studio s.r.o, která se zabývá prodejem kanadských vířivek značky Canadian Spa International®.

Tyto venkovní vířivky jsou v České republice velice oblíbené.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.