Vyberte možnost Stránka

Jak a čím potěšit ženu?

Jak a čím potěšit ženu?

Ženy jsou okrasou světa a zaslouží si potěšit džentlmenským chováním a dárky od srdce. Některé ženy jsou náročnější než jiné, ale jedno je spojuje: udělat radost ženě je jednoduché, a když se trefíte do jejího vkusu, bude nadmíru spokojená a vděčná. Jakými dárky nebo činy potěšíte ženu? Inspirace není nikdy dost!

Činy, které jsou více než dary

Zejména muži tápou, čím udělat ženě radost. Ženy jsou oproti tomu více empatické a dokážou odhadnout vkus svých kamarádek a rodinných členek. Jakými činy si ženu získáte?

Neexistuje snad žádná žena, která by nereagovala na romantická gesta. Každý něžný protějšek očekává, že se o něj budete zajímat. S ohledem na povahu ženy a její sny ji překvapte pugetem květin, vstupenkami na její oblíbenou kapelu, večeří při svíčkách ve vybrané restauraci nebo plyšovým medvídkem, kterým jí bude připomínat společné chvíle před další schůzkou. Žena ucítí, že vám na ní záleží a považujete si její společnosti.Učiňte romantické gesto

Překvapte ji uklizeným bytem a večeří

Pánové, buďte jednou o krok napřed než vaše přítelkyně a vezměte úklid domácnosti pro tentokrát do svých rukou. Takto překvapit můžete i svou novou lásku, až ji pozvete do svého obydlí. Nic neučiní lepší dojem, než uklizená pánská domácnost a k tomu promyšleně naservírovaná večeře. Nezapomeňte ani na místa, která běžně

neuklízíte. Žena se alespoň přesvědčí o tom, že umíte v domácnosti fungovat a máte pozitivní přístup k čistotě a hygieně.

Nemusíte ženě pořád něco kupovat, abyste jí dokázali svou lásku. Mnohem více si bude považovat vaší pozornosti a času, který jí darujete. Udělejte si na ni čas i přes nabitý denní program, projevujte jí zájem i po uplynutí prvních romantických měsíců, vyslechněte si její problémy a obejměte ji, kdykoli pocítíte, že vás potřebuje. Nebojte se vyjádřit své pocity a zeptejte se jí na její touhy a přání. Komunikace je pro ženu základem.Darujte jí svůj čas a pozornost

Tipy na dárky, kterými si ženu získáte

Činy doplňte v příhodnou dobu o dárky. A nemusí jít o žádné drahé dárky, pokud jsou darované od srdce a bez vypočítavosti. Jaké dárky ženě vykouzlí úsměv na tváři?

Společné zážitky

Při výjimečných událostech nebo jako poděkování za její péči objednejte voucher na wellness pobyt v zámeckém prostředí, poukaz na společnou masáž, romantický let letadlem, focení profesionálním fotografem, pobyt ve vinném sklípku nebo zážitkovou noc v zoo. Podle finančních možností ji vezměte do jednoho z evropských měst lásky, například do Bruggy, Říma, Edinburghu či Benátek.

Trička s originálním potiskem

            Ženy jsou módními guru a ocení, když i muži mají skvělý vkus. Darujte ženě stylové tričko s různými motivy a nápisy a vyberte pro ni barvu, kterou miluje. Pokud máte vlastní nápad na vtipný či láskyplný motiv, můžete požádat o originální potisk trička pro dívky. Upřednostněte na běžné nošení trička ze stoprocentní bavlny, na sport funkční trička z polyesteru a na večírek trička s příměsí elastanu. Uvidíte, že takovým tričkem pro dívky sklidíte úspěch!

Dárky jen tak pro radost

Poznamenejte si do diáře narozeniny své milované přítelkyně nebo ženy, která vám v životě pomohla, a věnujte jí dárek od srdce. Velkou radost jí uděláte motivačním diářem či knihou, ručně vyráběnými čokoládami, antistresovými omalovánkami, přírodní kosmetikou, kvetoucími čaji, veselými ponožkami, hrnkem s věnováním, stírací mapou světa, vonnou svíčkou nebo dárkovým poukazem do jejího oblíbeného obchodu.

Ať už uvažujete nad levnějším či dražším dárkem, nikdy to není o ceně, ale o tom, že dotyčnou ženu máte rádi a chcete jí vyjádřit svou úctu, náklonnost a lásku. Inspirujte se našimi tipy a vyberte dárek zážitkový nebo věcný.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!