Vyberte možnost Stránka

Miley Cyrus – Co všechno od ní můžeme ještě čekat?

Miley Cyrus – Co všechno od ní můžeme ještě čekat?
Rate this post

Celebritka milovaná vaší jedenáctiletou dcerou, přesunuje svůj zájem na vás! Z dětské hvězdičky se stala dospělá zpěvačka, kterou obdivují všichni muži! Zjistěte, kdo je tato věčně se olizující a po zadku se pleskající sexy holka!

Miley Cyrus je bývalá dětská celebrita, která zájem dětí získala díky seriálu Hannah Montana. Ta doba je však pryč.

 

Obsah článku

Sexem až na samotný vrchol!

Miley se rozhodla, že je čas, aby si náctileté holčičky našly jiný idol a zaměřila se na jejich tatínky. Ty zásobuje gesty, které nenechají fantazii žádného slušného ‘’taťuldy’’ v klidu. Věčně vyplazený jazyk, těsné nebo spíše téměř žádné oblečení a předstíraná masturbace vyprodává koncerty!

Přiživit se na aktuálním sex idolu!

Řeč je o ex sex symbolu Madonně, která vždy ‘’vyčuchá’’ rostoucí slávu jiné celebrity a rozhodne se pro společný koncert.

miley

A jak vypadá aktuální turné Miley Cyrus nazvané Bangerz Tour?

Je to divočina! Po koncertu si sice nevybavíte ani jednu písničku, ale o prdelce Miley Cyrus se vám bude zdát ještě hodně dlouho!

miley-1

Nakonec

jsme vás nemohli ošidit o pohled luxusní prdelky v akci …

Miley-Cyrus

Líbí se vám zadeček Miley Cyrus?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!