Vyberte možnost Stránka

Může mít nevěra pozitivní vliv na vztah?

Může mít nevěra pozitivní vliv na vztah?
Rate this post

Nevěra. Pro některé zcela neodpustitelný hřích, pro jiné jediná cesta, jak zachránit skomírající vztah.

Úplně jasno v tom nemají ani psychologové či kouči partnerských vztahů, byť jeden názor se z jejich řad ozývá nejčastěji – krátkodobě nevěra pomoci může, dlouhodobě vztah téměř jistojistě zabije. A teď co s tím.

Nevěra, která otevírá oči

Na internetu najdete spoustu příběhů o tom, jak nevěra některým vztahům pomohla. „Díky nevěře partnera jsem o sebe znovu začala pečovat. Opět jsem stala ženou, do které se kdysi zamiloval. A našemu vztahu to pomohlo,“ píšou mnohé ženy. Někdy nevěra naopak pomůže najít sílu k plánovanému rozchodu a nalezení partnera lepšího. „Teprve manželova nevěra mi otevřela oči. Dnes mám nového muže a jsem mnohem šťastnější.“ Všechny tyto příběhy však mají jedno společné – nikdo předem nevěděl, jak dopadnou.

Nevěra, u které neriskujete

Takhle to totiž s nevěrou bývá. Jakmile se provalí, nikdy nevíte, jak partner/ka zareaguje. Možná to bude dávat za vinu sobě – pokusí se zlepšit a vám odpustí. Anebo, což je častější případ, bude obviňovat vás – a nikdy vám to naopak neodpustí. Tento soudný den určitě není nikomu příjemný, ale máme pro vás dobrou zprávu: můžete se mu vyhnout. V naší malé zemičce totiž lze provozovat „nevěru“, která je schválená. Posvěcená. Akceptovaná. A navíc ji dokonce můžete provozovat i se svým partnerem. O co přesně se jedná?

Masáž, která ve vás probudí oheň

Řada masážních salonů dnes nabízí tzv. erotické masáže pro páry. Jedná se ve své podstatě o klasické relaxační masáže, které však překračují určité hranice a nevyhýbají se ani stimulaci erotogenních zón. Masírovat vás mohou ženy, muži nebo i smíšené páry – záleží na vašich preferencích. Během masáže se vy i partner/ka vykoupete v bazénu příjemných pocitů, zažijete něco naprosto nevšedního a znovu v sobě probudíte ono napětí, touhu a vášeň, která vás provázela na začátku vztahu.

Vyzkoušejte nějaký ten masážní salon navštívit – a dáte nám za pravdu. Jakmile si erotickou atmosféru ze salonu přenesete do vaší ložnice, máte na nějaký čas vystaráno. Opravdu to funguje. A navíc nic neriskujete.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!