Vyberte možnost Stránka

Jak u partnerky udržet sexuální napětí, aniž byste ji svlékli?

Jak u partnerky udržet sexuální napětí, aniž byste ji svlékli?
Rate this post

Chcete předejít nevěře ze strany vaší přítelkyně? Udržujte v ní naléhavou touhu po vás! Naučíme vás, jak to dělají správní chlapi!

V ložnici jí dokážete velmi dobře uspokojit, ale co když nejste zrovna v posteli? Cítíte její touhu? Že ne? 

Poradíme vám, jak udržet sexuální náboj i mimo postel a bacha, jde to i bez toho, aniž byste ji museli svléknout!

Sepsali jsme to hlavní proto, abyste dokázali udržet jiskru ve vztahu i bez přímého pohlavního styku. Stačí se jen trochu zamyslet a udělat vážně málo!

Sexualita není spojená jen přímo se sexem!

Obsah článku

Jen mezi vámi

To, že nejste v bezpečí své ložnice, neznamená, že se musíte chovat jako dva cudní mniši. Dejte do každého doteku a polibku trochu nápadu, kreativity. I pouhé chytnutí se za ruku může mít ten správný sexuální náboj. Vaše “veřejné“ projevy náklonnosti nemusí okolí vůbec zaregistrovat, pravděpodobně bude fungovat jako vaše tajemství.

Flirtovat a koketovat nemusíte jen cizinkami, stejně vzrušující to může být i s vaší přítelkyní. 

Jak to dělám já…

Jsem ve vztahu už 5 let. Svojí partnerku mám velmi rád. Přesto, že je velmi sexy, už její tělo znám a jen tak mě nepřekvapí. Nechci být nevěrný, tudíž se stále snažím o jiskření. Vymýšlím nové “chvaty“ v posteli i mimo ni. Tato kreativita se mi vždy vrátí na skvělém sexu.

Občas, když jsme spolu na večeři nebo v kině, položím jí ruku mezi stehna a laskám ji tam, kde to má ráda. Nikdy to není nijak obscénní, snažím se o taktnost, nenápadnost, a tím se toto hlazení stává důvěrné a stejně tak vzrušující. 

stehna

Čtěte také: Gesta, která prozradí, že má chuť na sex!

Síla polibku mého kamaráda Tomáše

Můj dlouholetý kamarád Tom zase umí ženské dostat do varu pouhou pusou. Jak to dělá? Líbá s touhou, zájmem, na ty správná místa – krk, spánek, rty, za ucho i na tvář. Prostě to umí a všechny jeho milenky i partnerky ho za to zbožňují!

krk

Krk je známá erotogenní zóna, nevyhýbejte se mu!

polibek

Mohlo by se zdát pusa jak od strejdy, ale když ji políbíte s tou správnou sexuální energií…

nos

Trocha té partnerské roztomilosti není nikdy na škodu.

Něco na tom objetí je!

Na objetí je vždy vhodná doba. Může znamenat ochranu, lásku, vzrušení, kamarádství. Naučte se ji objímat zvláště venku. Tím dáte najevo, jak vám na ni záleží a těm frajerům okolo, že tahle kráska je jen vaše!

Jen pozor, abyste to majetnické objímání až moc nepřehnali. Když ji budete mít celý večer ve svých “pařátech“ nadšená nebude, natož pak vzrušená!

kuchyne-doteky

Každý den vám dělá snídani/večeři? Co takhle odměnit se na objetí zezadu. To určitě čekat nebude, o to více splní svůj účel.

Umíte to s rukama?

Umíte obstojně prstit? Fajn. Je tu však mnohem více možností! I když se spolu držíte za ruce, je to spíš o zvyku než vzrušení. Změňte to! Můžete si proplést prsty, masírovat dlaně, nebo i její ruku políbit.

Věděli jste, že: Ruce a hlavně dlaně jsou hodně citlivé, v každé z nich je ukryto 40 tisíc nervových zakončení.

ruce-1

Ztuhle držíte její ruku? Uvolněte se a hlaďte ji. 

ruce

Proplést si prsty s jejími je dobrý nápad!

Snažíte se, co jen to jde, přesto po vás netouží? Pak vás možná podvádí. Zjistěte, jak poznat její nevěru

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!