Vyberte možnost Stránka

POV street style – Když styloví muži fotí své outfity

POV street style – Když styloví muži fotí své outfity
Rate this post
!AdSense – before contentNevíš, co na sebe? Pak oceníš jistě dnešní dávku inspirace v podobě POV outfitů od těch nejstylovějších mužů světa!

Prošli jsme internet a našli aktuální módní trendy v oblasti pánského oblékání. Tyhle outfity můžete vzít na jakoukoliv neformální akci, a pokud šéf nevyžaduje oblek, pak i do práce.

Jak se zdá největším hitem jsou trhané džíny nošené na všechny možné způsoby, nejčastěji ale s botaskami a košilí či mikinou. 

Čti také: Jak vybrat správný střih pánských džín?

Moderní muži také dbají na doplňky, hodinky jsou základ, sluneční brýle jistota. V outfitu má své místo i pánská taška a někteří rádi navléknou i nějaké ty ozdobné náramky.

Co znamená zkratka POV?

Zkratka point of view znamená úhle pohledu. POV fotografie jsou zaznamenané očima samotného “modela“.

Co si dnes oblečeš ty?

pov-outfit-1 pov-outfit-2 pov-outfit-3 pov-outfit-4 pov-outfit-5 pov-outfit-6 pov-outfit-7
pov-outfit-8

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.