Vyberte možnost Stránka

Chlapské prádlo, kde je to nejlepší?

Chlapské prádlo, kde je to nejlepší?
Rate this post
!AdSense – before contentV minulosti byl stav pánské šuplíku se spodním prádlem naprosto zoufalý. Najít se tam dali vytahané šedé nebo bílé slipy, v lepším případě trenky. Naštěstí se muži pochlapili a přestali nechávat nákup spodního prádla na své matce nebo partnerce.

I přes veliký pokrok v této oblasti, však i dnes někteří muži tápou při nákupu spodního prádla. Asi největším problémem je zvolení správného střihu, materiálu, barvy. Tou nejzákladnější poučkou je, že každá situace potřebuje jiný střih prádla. Jiné prádlo je vhodné na sport a jiné na běžné nošení. Různé aktivity si žádají různé materiály a střihy spodního prádla.

 

Kdo poradí?

Mnoho mužů neví, jaké prádlo vybrat, ale také se stydí zeptat. Není divu, těžko si představit, jak se urostlý chlapík ptá postarší prodavačky na nové trendy v oblasti pánského spodního prádla. Dočkal by se asi potutelného úsměvu, mrkání na ostatní prodavačky nebo dokonce podivení, jak to, že dospělí muž neví, co si koupit za trenky.

Je jasné, že to chce odborníka. Řešení není v osobním stylistovi, ale ve výběru prodejce. I proč nezvolit pomoc internetového obchodu? Výhody jsou jasné, stud už nebude problém. A pomoc bude opravdu profesionální.

Internetový e-shop se spodním prádlem pro chlapy Trenýrkárna.cz patří mezi ty nejlepší v ČR. Obchod je znám pro svůj vstřícný přístup ke každému zákazníkovi, proto se nemusíte bát žádného dotazu ohledně spodního prádla.

 

Poštovné zadarmo!

Trenýrkárna opět vychází zákazníků vstříc. Nákup bude zase o něco levnější! Při nákupu nad 300 Kč nebudete muset platit žádné poštovné. Spodní prádlo skvělých českých i zahraničních značek, jako je Calvin Klein, Addicted nebo Styx vás tak vyjde na pár kaček! Nepromarněte šanci nakoupit kvalitní prádlo za skvělou cenu!

Akce platí od 10.3. do 16.3.!

Pozn. Pokud nechcete čekat, než vám spodní prádlo přijde domů, lze si ho vyzvednout v kamenné prodejně na adrese Evropská 648/102, Praha, 160 00.

Jaké spodní prádlo máte ve svém šuplíku vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.