Vyberte možnost Stránka

Víte, že se dají vyrobit činky s vlastním potiskem?

Víte, že se dají vyrobit činky s vlastním potiskem?
Rate this post

V Česku se nedávno rozjel jeden docela unikátní projekt, který potěší všechny milovníky fitness, kulturistiky a posilování. Na MojeČinka.cz si můžete objednat činku s vlastní potiskem, což je služba, již budete jinde hledat jen těžko. Zajímavý nápad je novinkou nejen u nás, ale pravděpodobně i ve světě.

Málokdo má doma prostor na to, aby si mohl zařídit vlastní posilovnu se stroji potřebnými na procvičení celého těla. O financích ani nemluvě. Vlastní činky si však může dovolit každý a na dny, kdy prostě nestihnete dojít do posilovny, se hodí. Když si navíc pořídíte činky s vlastním textem, budete více motivovaní.

Klasické osy s kotouči jsou stejně nejlepší

V různých sportovních obchodech se setkáte s činkami, které nejsou modulární. Kupovat si takové je poměrně hloupé, protože každý, kdo posiluje, postupně přidává váhu. Proto je nejlepší pořídit si klasickou osu a na ni pak dokupovat závaží na činky. A přesně na tomto principu fungují i činky s nápisem. Koupíte si osu a pak lze dokupovat kotouče obohacené o vlastní text.

Text zůstává na kotouči napořád

Na ose by byl text nepraktický, tam by vám vadil při zvedání. Na kotouči ovšem nevadí. Je na něj vygravírován, což znamená, že vydrží navždycky, nikdy se nesmyje. Jediné, co vás trochu omezuje, je velikost kotoučů. Nevejdou se na něj žádné dlouhé věty, spíš krátká hesla typu „Makej“, „To dáš“, „Moje fitko“ apod. Při každé objednávce grafik nejdříve zpracuje 3D design činky a pošle vám ho e-mailem ke schválení, takže si nemusíte dělat starosti, že by text nakonec vypadal špatně nebo by byl příliš namačkaný.

O činky s textem mají zájem i posilovny

Kotouče na činky s vlastním textem jsou skvělým způsobem, jak se motivovat do cvičení, výborným dárkem a také unikátním nápadem pro posilovny a fitness centra, která chtějí nabídnout něco navíc. Protože jsou to často právě detaily, co dokáže zaujmout.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš pohodlně poslouchat hudbu doma i na cestách? Stylová sluchátka Apple AirPods jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.