Vyberte možnost Stránka

Jak vybrat vchodové dveře? Poradíme, jaký materiál zvolit

Jak vybrat vchodové dveře? Poradíme, jaký materiál zvolit
Rate this post
!AdSense – before contentPotřebujete koupit vchodové dveře a nevíte, kterým materiálům věnovat svou pozornost? Přečtěte si náš článek a zjistěte, který materiál je ten pravý!

Výrobou vchodových dveří se zabývá řada výrobců, z nichž každý se liší v použitých materiálech i samotných postupech. Dveře se tak odlišují svými parametry i přednostmi.

dvere-artokna-3

O kvalitě a kráse dveří rozhoduje materiál, z něhož jsou vyrobeny. 

Jak při výběru “vchodovek“ nešlápnout vedle? Odpovědí může být porovnání výhod a nevýhod jednotlivých materiálů. Získáte tak jasný přehled o tom, co vašim potřebám vyhovuje a co už nikoliv.

Obsah článku

Co nabízí firma ARTOKNA?

Vchodové dveře dřevěné

Jsou vyráběné z lepených eurohranolů, jejichž barva a materiál tvoří výrazný prvek vnějšího vzhledu vašeho domu. Vstupní dveře z přírodního materiálu jsou oblíbené díky své pevnosti a odolnosti vůči poškození. S tím souvisí i dlouhá životnost, co se funkčnosti i krásy týká. Volit lze typy klasické i složitější konstrukční a vzhledové řešení. Dřevo přináší dobrou tepelnou izolaci, díky čemuž ušetří peníze pro vytápění.

Kvalitně zpracované dřevěné dveře se snadno vyrovnají s extrémními teplotními rozdíly, je však třeba myslet na pravidelnou údržbu.

Dřevo je přírodním tvárným materiálem, který je možno zajímavě opracovat a vytvořit tak dveře krásné, hodící se přesně pro váš dům.

dvere-artokna-drevo

V nabídce specializované firmy ARTOKNA se můžete inspirovat typickými tvary, rozdělenými do čtyř kategorií.

Plastové vstupní dveře

Plastová klasika si našla řadu spokojených zákazníků, kteří si libují nejen v nízké pořizovací ceně, rovněž i v nulové potřebě údržby. Ovšem plastový materiál je mnohými odsuzován pro nekvalitní zpracování. Pokud se plastové vchodové dveře mají stát vašimi favority, je třeba volit prověřeného výrobce, který zajistí konstrukční pevnost, jednoduché ovládání, zajímavý design (volitelné barevné zpracování, pestrá nabídka dekorů, prosklení apod.).

dvere-artokna-plast-1

Firma ARTOKNA nabízí tři základní řady, zvolte si dveře vyhovující svými vlastnostmi i vzhledem. 

Není pravda, že pokud  máte plastová okna, je třeba je doplnit i plastovými dveřmi. Kupříkladu hliníkový materiál dokáže věrohodně napodobit povrchový vzhled plastu.

 Vchodové dveře hliníkové

Nepříliš rozšířený materiál patří mezi ty dražší, díky své ceně pohybující se okolo 60 – 100 tisíci jej volí zákazníci, kteří si potrpí na to nejlepší. Hliníková konstrukce má tařka neomezenou životnost. Chcete-li exkluzivní vzhled a vysokou kvalitu konstrukčního řešení, je hliník správnou volbou.

dvere-artokna-hliník

Vzhledově se tento typ materiálu hodí spíše k moderním novostavbám. 

Při výběru vhodného materiálu myslete nejen na svůj rozpočet, důležitý je váš osobní vkus, nároky na komfort i představy o údržbě. Myslete na to, že všechny varianty mají své pro i proti, s firmou www.ARTOKNA.cz však najdete to nejoptimálnější řešení.

Jaká bude vaše volba? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.