Select Page

Pánové, oblékněte se slušivě a moderně. Budete neodolatelní

Pánové, oblékněte se slušivě a moderně. Budete neodolatelní
1 (20%)
celkem 1 hodnocení

 

Který muž by se nechtěl líbit ženám, ať už se podíváme na jakoukoli věkovou skupinu? Stejně tak by o sebe pánové měli dbát i proto, aby se líbili ženě, kterou doma mají, a také šli příkladem svým dětem. V šatníku žádného muže by neměly chybět slušivé kalhoty, společenské i ležérní, rifle, šortky, košile s dlouhým a krátkým rukávem, trička volnočasová i elegantnější, svetry, mikiny, saka, bundy a kabát. Ponožek se také není třeba bát, trendy jsou barevné, se vzorky či pruhy, pro léto kotníkové, do chladna klasické. No a obuv, tak by měla být vždy čistá, zachovalá a hodící se k outfitu, který zrovna oblékáte.

Léto a spousta volného času

K letním měsícům se bezesporu váže teplo, párty, zahradní oslavy, výlety… proto by muži měli volit moderní pánská trička, šortky, lehkou obuv a pro večer mikinu, ať už s kapucí, nebo bez ní. Záleží na tom, v čem se cítíte dobře.

Podíváme-li se na trička, je skutečně z čeho vybírat, ať už máte rádi jednoduchost, extravaganci, obrázky, máte rádi polotrička… Nezáleží ani na tom, jestli máte hubenou postavu, nebo jste silnější. Slušivé tričko najdete pro každého, přitom umí opticky s postavou provést kouzlo.

Cool jsou pánská trička s potiskem, jež jsou vtipná, originální, vypovídají o zájmech muže, názorech, zájmech, stavech a podobně. Hodí se na jakoukoli volnočasovou aktivitu, návštěvu, výlet, jsou skvělým dárkem k narozeninám, významným životním událostem a podobně.

Teplo a příjemně

To stejné platí, podíváme-li se na pánské stylové mikiny.  Jsou vyrobeny z kvalitního, příjemného materiálu, obrázky odolávají běžnému praní a nošení, díky střihu padnou pánům jako šité na míru a z bohaté nabídky barev si tu nejslušivější vybere muž světlejší i tmavý.

Na webových stránkách bastard.cz najdete nejen trička a mikiny s potisky, ale také humorná tílka, vaky, tašky, spodní prádlo, a to nejen pro dospělé, ale i pro děti. Zavítejte na ně a objednejte sobě nebo svým nejbližším oblečení a doplňky, které budou nosit rádi, budou jim slušet a podtrhovat jejich osobnost.

 

About The Author

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!