Vyberte možnost Stránka

Zlepšete svou střelbu s kolimátorem. Vsaďte na Holosun HE508T

Zlepšete svou střelbu s kolimátorem. Vsaďte na Holosun HE508T

Díky kolimátoru můžete velmi rychle a efektivně zlepšit svoji střelbu. Na současném trhu přitom pochopitelně najdete celou řadu nejrůznějších modelů. V dnešním článku se zaměříme na poměrně nedávnou novinku, kterou je kolimátor Holosun HE508T.

Odolné titanové provedení

Holosun HE508T vychází z ověřené řady kolimátorů HE507C, od které se příliš neliší. Pyšní se stejnými rozměry a prakticky využívá i stejnou elektroniku. Zásadní rozdíl však spočívá v použitém materiálu. Holosun HE508T je vyroben z titanu, který nabízí ty nejlepší vlastnosti a zároveň je velmi lehký.

Kolimátor můžete využít na pistolích, brokovnicích či útočných puškách. Součástí balení je praktická montáž na weaver. Tu využijete, pokud se rozhodnete pro osazení kolimátoru na rail na útočné pušce nebo jiné zbrani, která railem disponuje.

A co instalace na pistoli?

Instalace kolimátoru na pistoli může být trochu složitější. Jestliže máte pistoli pro montáž kolimátoru připravenou, máte prakticky vyhráno.

V případě, že používáte například Glock 19, budete potřebovat takzvaný RMR adaptér. Počítejte s tím, že rozměry montáže Holosunu jsou naprosto totožné s kolimátory značky Trijicon. Bude tedy potřeba si pořídit RMR adaptér pro Glock, který je kompatibilní s Trijicon kolimátory a budete mít vyhráno.

Tečka 2 MOA, obrazec 32 MOA

Na závěr ještě zbývá zmínit, že kolimátor HE508T disponuje tečkou o velikosti 2 MOA a obrazcem o velikosti 32 MOA. Jeho výbavu tvoří i standardní solární panel, který slouží pro automatickou regulaci jasu. A samozřejmostí je i funkce automatického zapínání a vypínání.

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!
Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.