Vyberte možnost Stránka

Jak si vedla fotopast BG310-M v ostrém testování?

Jak si vedla fotopast BG310-M v ostrém testování?

V nedávné době společnost Boly na trh uvedla fotopast BG310-M. Jedná se o vůbec nejmenší fotopast na světě, která je schopná odesílat snímky na mobil. Zajímá vás, v čem všem vyniká?

Nejmenší fotopast s odesíláním na světě

Na první pohled si u této fotopasti jistě všimnete malých rozměrů (75×35×115 mm), díky kterým zaujímá prvenství nejmenší fotopasti na světě, která dokáže odesílat snímky na mobil. Navíc oceníte i její velmi líbivý design.

Perfektní výkon

S malými fotopastmi byly vždy spojovány určité nevýhody. Takové modely totiž nevynikaly ve spotřebě baterií, neuměly odesílat fotografie a zároveň byly i horší na prohlížení snímků.

Fotopast BG310-M nabízí úctyhodnou výdrž baterií, pořizuje slušné fotografie a především dokáže pořízené snímky rovnou odeslat na e-mail, pomocí MMS, nebo přímo do cloudu.

Citlivé čidlo

Fotopast je vybavena citlivým PIR čidlem, které dokáže zaznamenat pohyb až na 20 metrů. Stejná vzdálenost přitom platí i pro infračervený přísvit.

Velkou výhodou je dále skutečnost, že fotopast reaguje velmi hbitě. Zvěř vyfotí ihned v první čtvrtině záběru nebo na středu. Jen v minimálním procentu případů se stává, že by byla vyfocena na poslední chvíli.

Skvělá kvalita snímků

Popisovaná fotopast se pyšní CMOS čipem 3 MPx, který používá i většina konkurenčních levných fotopastí. Kvalita denních snímků sice může být trochu horší, na druhou stranu fotopast exceluje v noci, kdy je zvěř čitelná i na vzdálenost 15 metrů (a i na 25 metrech lze zvěř ještě velmi dobře rozlišit).

Perfektní výdrž

A kolik fotografií dokáže fotopast vytvořit na pouhé dva akumulátory? S jedním vloženým akumulátorem je schopna dosáhnout přibližně 280 snímků, se dvěma akumulátory poté až 620 snímků.

Vždy je však potřeba počítat s tím, že výdrž baterie ovlivňuje kromě jiného i okolní teplota.

Pro více informací ze světa fotopastí navštivte web www.eshop-fotopasti.cz.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.