Vyberte možnost Stránka

Zlepšete svou střelbu. Vsaďte na prestižní Holosun kolimátor

Zlepšete svou střelbu. Vsaďte na prestižní Holosun kolimátor
Rate this post

Věnujete se sportovní střelbě a rádi byste se v ní zlepšili? V tom případě možná i vy přemýšlíte nad pořízením kolimátoru. Modely od značky Holosun skvěle vydrží i hrubé zacházení, a navíc nemají problém snášet zpětné rázy od zbraní větších ráží. Podívejte se na TOP modely zblízka.

Perfektní materiály, nejmodernější technologie

Holosun nabízí své kolimátory v několika řadách. Mezi nimi najdeme jak levné modely, tak i mírně dražší, které jsou vybaveny špičkovým materiálem a nejmodernějšími technologiemi.

Holosun u takových kolimátorů vsadil na mimořádně odolný titan s velmi dobrou povrchovou úpravou. Ceny takových modelů jsou srovnatelné například se značkami Aimpoin a Eotech, které jsou ovšem zhotoveny pouze z hliníku.

A jaké jsou tedy ty nejlepší Holosun kolimátory? Pojďte se seznámit se dvěma TOP modely.

Tubusový kolimátor Holosun HE530GR

Jako první vám představujeme tubusový kolimátor Holosun HE530GR, který je vyrobený z titanu a pyšní se průměrem 30 mm. Tento model nabízí tečku 2 MOA, přepínatelný obrazec 65 MOA s tečkou 2 MOA a obrazec pro brokovnici 65 MOA.

Rozhodně vás potěší přítomnost QD rychlé upínací montáže, která umožňuje po seřízení upínací síly pohotové odepnutí a připnutí kolimátoru. Model je dále vybaven technologií killFlash. Má průhledové flip-up krytky a pyšní se velmi odolnou konstrukcí.

Uzavřený kolimátor Holosun HE512T

Druhým zajímavým kolimátorem v pořadí je model Holosun HE512T, u kterého si můžete vybrat ze dvou možných diod – zelené a červené.

Z vlastností rozhodně stojí za zmínku tečka 2 MOA, přepínatelný obrazec 65 MOA s tečkou 2 MOA a obrazec pro brokovnici 65 MOA. Kolimátor je vybaven solárními panely pro napájení v případě dobrých světelných podmínek. Zároveň se pyšní velmi odolnou konstrukcí a skvělým moderním designem.

Oba popsané kolimátory jsou doplněny baterií CR2032, díky které dokáží vydržet až 5 let, a hodí se proto i do opravdu extrémního prostředí.

Pro více informací ze světa kolimátorů navštivte web www.holosun.cz.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.