Vyberte stránku

Barber’s Wife: Barber shop Praha, který nezklame ani náročného muže

Barber’s Wife: Barber shop Praha, který nezklame ani náročného muže

V posledních několika letech jako by se s barber shopy roztrhl pytel. Samozřejmě, není se čemu divit, když si stále více mužů nechává záležet na své vizáži. Jakmile jednou navštívíte takový barber shop, do klasického kadeřnictví už nikdy nevstoupíte, protože se vám v něm nedostanou takové služby. Co všechno tedy barber shop nabízí? Čím se liší od běžného kadeřnictví? A kam zajít do pánského holičství v Praze?

V barber shopu na vás čekají profesionálové, kteří se postarají o dokonalý sestřih a perfektně oholenou tvář. Zatímco o sebe necháte pečovat, si můžete vychutnat výbornou whiskey. Jestliže jste neustále v pracovním shonu, přijďte si do barber shopu odpočinout, zrelaxovat se a přijít na jiné myšlenky. Alespoň na chvíli se zastavte a zapomeňte na starosti všedního dne. Barber’s Wife je velice vychvalovaný barber shop Praha, který si váží každého zákazníka bez ohledu na věk.

 

Kdo založil barber shop?

Většinou jsou zakladateli barber shopů muži, ovšem Barber’s Wife má pod křídly Žaneta Kaiserová. Cílevědomá a ambiciózní žena se rozhodla v hlavním městě založit tradiční pánské holičství pro gentlemany nejen s plnovousy. Protože ji baví starat se o vzhled mužů – od vlasů přes vousy až po plnovousy – rozhodla se otevřít v české metropoli barber shop a nabídnout holení jako zážitek, nikoliv jako standardní a běžnou službu.

Unavuje vás holení doma před zrcadlem? Dokonce nejste ani spokojení s tím, jak se sami oholíte? Zajděte tam, kde se o vás postarají, vy nemusíte hnout prstem a odejdete perfektně upravení.

Jak to v barber shopu chodí?

Barber shop má ve svém portfoliu hned tři hlavní služby. První je napářka, která je šetrná k pánské pokožce. Pokud tedy máte citlivou pokožku a tvrdé vousy, není nic jednoduššího než podstoupit napářku. Už se tak nemusíte obávat zarudlých fleků na obličeji, jež nepůsobí příliš esteticky.

Velice žádané je holení. Každý muž k tomuto rituálu přistupuje jinak. V barber shopu se nepoužívají holítka a strojky, jako máte například doma. V holičství vám nejprve provedou napářku teplým ručníkem, napění vám tvář, a pak se pustí do holení břitvou. I po oholení se dočkáte náležité péče, aby byla pokožka hladká a jemná. Po celou dobu sedíte v komfortním křesle, popíjíte whiskey či pivo a užíváte si ten klid.

Jestliže vám doposud bylo docela jedno, co nosíte na hlavě, je na čase změnit své postavení. Zkuste nějaký moderní sestřih, který s vámi bude nejprve zkonzultován. V barber shopu vám navrhnou, jaký sestřih by se k vaší vizáži nejvíce hodil.

Tak neváhejte a navštivte Barber’s Wife. Objednejte se však dopředu, protože termíny se docela rychle plní. O služby v tomto pánském holičství je nevídaný zájem.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.