Vyberte možnost Stránka

ŽĎAS je přední česká strojírenská společnost. Znáte její historii?

ŽĎAS je přední česká strojírenská společnost. Znáte její historii?
Rate this post

Ve strojírenském sektoru na tuzemském trhu působí spousta společností, ovšem ne všechny dokážou nabídnout tak široké portfolio jako například profesionál jménem ŽĎAS. Jedná se o ryze českou akciovou společnost, která vznikla v roce 1951, přičemž od samotného zrodu se specializuje na strojírenství. V následujících řádcích vám představíme ŽĎAS v celé své kráse.

Společnost momentálně zaměstnává na dvě tisícovky pracovníků, a tím se řadí také mezi největší zaměstnavatele v našich končinách. Pod strojírenskou společnost navíc spadají dceřiné firmy jako TS PLZEŇ a ŽĎAS RUS. Stejně tak má majoritní podíl v německé společnosti ŽĎAS SGS GmbH.

Co všechno ŽĎAS nabízí?

Co se produkce týče, je opravdu pestrá a rozmanitá, takže si určitě vyberete. Připravena jsou zařízení pro volné kování i zařízení pro zpracování kovového odpadu. Zároveň nechybí hydraulické lisy, mechanické lisy, případně zařízení pro zápustkové kování. ŽĎAS má ve svém sortimentu mimo jiné pily na dělení válcovaných polotovarů a zařízení pro rovnání materiálu. Otevřené dveře mají také zájemci o hydrauliku, ingoty od 500 do 20 000 kilogramů či výkovky od 20 do 9 000 kilogramů.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na odlitky od 200 do 50 000 kilogramů, modely, nástrojárnu, výrobu podle dokumentace či strojírenské opracování.

Na jaké trhy se ŽĎAS zaměřuje?

Strojírenskou společnost ŽĎAS můžete oslovit, ať už podnikáte na jakémkoliv trhu. Poskytuje totiž služby pro automobilový, strojírenský, metalurgický i dopravní průmysl. Uspokojí také potřeby firem v energetickém, ropném, těžebním a železničním průmyslu.

Jestliže tedy máte zájem o služby či produkci společnosti ŽĎAS, určitě ji kontaktujte a sjednejte si schůzku. Společně najdete řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.