Vyberte možnost Stránka

Příliš náročná přítelkyně? Poradíme, jak ji vrátit zpět do reality

Příliš náročná přítelkyně? Poradíme, jak ji vrátit zpět do reality
Rate this post

Máte pocit, že všechno stojí na vás a ona je stejně pořád nespokojená? Zjistěte, jak vrátit náročnou přítelkyni zpět na zem!

Nejste žádný multimilionář, ale váš plat je v podstatě nadprůměr. Žijete si poměrně spokojený život, kterému nechybí zázemí v podobě vlastního bydlení, auta, pravidelné dovolené a moderního šatníku.

Přesto všechno ona si pořád jen stěžuje

Je to stresující!

Pro nás muže, kteří neseme veškeré finanční potřeby na vlastních bedrech, je taková situace dost stresující. I když děláme, co je v našich silách, pocit ze sebe sama je horší a horší. Ten pocit, že se nedokážeme o svou přítelkyni uspokojivě postarat je sůl ve stále větší ráně.

Lehce pak vznikne začarovaný kruh, kdy naše ženuška má stále větší nároky a my nedokážeme říct ne. 

Tak takhle teda ne, “holčičko“!

Odsuzujete tyto typy žen jako rozmazlené fifleny? Možná až moc snadné. Je třeba si uvědomit, že za takovou situaci můžeme my chlapi stejným dílem. Právě my totiž toto chování umožňujeme a podporujeme. Ze strany ženy, proč by toho tedy nevyužila?

Oblečení, kabelky, luxusní dovolené, drahé zařízení bytu. To vše si některé ženy od nás naporoučí, aniž by finančně přispěly.

Kromě toho, některé ty líné ženské si vlastně ani neuvědomují, že jejich nároky jsou přehnané. Ze sociálních sítí získaly dojem, že luxus je něco běžného a ruku na srdce, který z nás někdy řekl té své, že na tohle teď nejsou peníze? Logicky pak žena získá dojem, že je všechno v naprostém pořádku.

narocna-manzelka-1

Je doma, surfuje si na netu a sleduje, jak se mají všichni dobře. Je jen logické, že to chce také! Nyní je však čas otevřít jí oči a stáhnout ji z obláčku zpět na zem. Foto: Pinterest

Hrajte otevřenou hru

Ideálně je nejlepší se do této situace nedostat. Pokud však doma příliš náročnou přítelkyni/manželku máte, je jediným řešením upřímnost. Odkryjte karty, ukažte ji realitu v číslech, tak jak ji znáte vy. Povězte jí, kolik vyděláváte, dlužíte, co kolik stojí.

V opačném případě se ženete do průšvihu, na který můžete ve finále být úplně sám. Dle mého názoru je otevřené mluvení o penězích jednou z nejdůležitějších schopností spokojeného vztahu.

Znáte nějaký pár, kde jsou finanční starosti na muži a jeho žena má přehnané nároky?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!