Vyberte možnost Stránka

Jak poznáte, že bude dobrá v posteli?

Jak poznáte, že bude dobrá v posteli?
2.9/5 - (7 votes)

Životem prostřelí muži, jako jsem já, poznají, že ta sexy kočička stojící na baru bude v posteli vážně divoška, nebo naopak, že mají tu čest s bárbínkou, která, když přijde na věc, leží jako prkno.

Naučte se rozpoznat, zda má objekt vašeho zájmu živočišnost a vášeň v krvi. 

Pro ty méně zkušené, dosud panice, existuje celá řada indicií, díky kterým snadno vydedukujete, jestli ta slečna v minisukni nebude v posteli jako vyschlý kus dřeva.

Tyhle znaky vám prozradí, že bude v posteli vážně dobrá!

Dobře líbá. Už první francouzák může být známkou kvalitního sexu. Pokud narazíte na slečnu, od které vás samotný polibek dostane do kolen, představte si, co s vámi udělá v ložnici!

Je ohebná. Je trenérkou jógy,  fitness instruktorkou nebo dělá v cirkuse hadí ženu? Větší ohebnost = větší možnosti v posteli.

v-posteliNestydí se. Dokáže vyskočit na prázdný parket a roztančit dav? Slečna, která se ráda ukazuje a předvádí bude pravděpodobně otevřená i všem praktikám a polohám v posteli.

Navíc, nebude vyžadovat při sexu tmu.

Dobře tancuje. I přes to, že vy žádný tanečník nejste, dokáže poznat dobře rozvlněné tělíčko. Smysl pro rytmus je znakem skvělého milování.

Kroutí pánví. Při chůzi se její boky houpou, zadeček vlní a stehýnka lákají k pohledu? Taková žena dává jasně najevo, že si umí užít orgasmus!

Je hravá a veselá. Koketní pohledy, drzý jazýček a vyzývavý úsměv na rtech. To vše znamená: “Chci to s tebou dělat, dlouho a pořádně!“ 

Je živočišná. Když to jde, bere si jídlo do ruky a nezapomene po každém soustu olíznout prsty nebo neexistující drobeček ze rtů.

Co vám tím chce asi sdělit?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!