Vyberte možnost Stránka

Stále jsi panicem? Není se za co stydět!

Stále jsi panicem? Není se za co stydět!
Rate this post

Pořád si ještě s nikým nespal? Nenech se rozhodit posměšky svých kámošů. Přinášíme ti jasné důvody, proč zůstat panicem!

Žít v nejistotě před onemocněním, neustále shánět někoho do postele, řešit ochranu! Být panicem znamená žít v absolutní pohodičce!

Proč být panicem?

1. Žádné strachy s otěhotněním

Řešit, zda něco neukáplo dřív, nakupovat kondomy a pak se třást strachy, aby nepraskl? Jako panic nemusíte mít obavu z toho, že vaše milenka otěhotní. nečekají vás žádné potraty či alimenty!

2. Pohlavní nemoc? Co to je?

Žádný sex znamená žádné obavy z pohlavních nemocí. nemusíte absolvovat žádné ponižující výtěry …

3.  Ušetříte hromadu peněz!

Lovení bab je z hlediska finanční stránky dost náročné. Nakupování drinků se lehce odrazí na vašem rozpočtu. Ovšem jako panic máte možnost utrácet jen za skutečně potřebné věci!

4. Čas na koníčky 

Nemusíte nikomu vysvětlovat, že nyní chcete jít hrát squash a ak jít s kámoši na pivo. Jste jen vy a vaše potřeby, žádné kompromisy!

5. Pohodička v posteli

Jste unavený z práce a můžete si v klidu jít lehnout. Zatímco ostatní musí poslouchat výčitky svých nadržených partnerek!

6. Kam s ní po sexu?

Řešit, kam s holkou, když je po sexu je otravná záležitost, kterou musí každý chlap řešit. Vy ovšem ne!

7. Skvělé vztahy s rodinou

Žádné trapné představování přítelkyně u vás doma. Žádné řešení neshod vaší matky a přítelkyně. Žádné stresy, jen idylka!

Jste stále panicem? Udržte si toto báječné období co nejdéle!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!