Vyberte možnost Stránka

Smažené javorové listy jsou oblíbenou podzimní svačinkou!

Smažené javorové listy jsou oblíbenou podzimní svačinkou!
Rate this post
!AdSense – before contentZbarvení listů může lákat k tomu, aby je člověk snědl! Podívejte se, na čem si “ulítávají“ v Japonsku!

Smažené javorové listy jsou aktuálně oblíbenou japonskou svačinkou. Listy se obalí v tempura těstíčku a smaží v rozpáleném oleji.

Celý recept najdete zde.

Ochutnali byste smažený javorový list?

list-7 list-6 list-5 list-4 list-3 list-2 list-1

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.