Vyberte stránku

Zvětšení penisu

Zvětšení penisu
Zvětšení penisu
4.3 (86.15%)
celkem 13 hodnocení

Někdo tvrdí, že na velikosti penisu záleží, druhý se zase obhajuje rčením, že i s malým kašpárkem jde zahrát velké divadlo. Ať už je to tak nebo tak, je velikost penisu diskutovaným tématem u obou pohlaví. V dnešní době existují různé možnosti zvětšení, víte, jaké to jsou?

Vtipné video – Co dělat s malým penisem

Mnoho mužů si myslí, že velikost jejich penisu je středobodem vesmíru. Celkově by se dalo říci, že na velikosti v mnohém záleží. A stejně tak jako trpí muži s malými penisy, tak jsou v depresích i ženy s plochým hrudníkem. Kdy přišla doba, kdy jsou malé velikosti podřadné, to už se teď těžko dovíme.

Zjistit lze pouze to, jak si svůj penis zvětšit!

Možnosti zvětšení penisu

Dalo by se říci, že ženy svůj tělesný nedostatek mohou řešit poměrně snadno. Plastické chirurgie díky silikonovým prsům jenom zkvétají, ale co muži? Mají také oni možnost umělého zvětšení?

Operace

Zvětšení penisu operativně je možné, ale nese sebou poměrně dost možných komplikací. Proto by si každý muž měl opravdu ujasnit, zda mu rizika stojí za to. Operace zvětší penis o pár cm do délky i šířky, přesně je to 1,5 cm do délky a 2,5 cm do šířky. Šířka penisu se upraví pomocí tuku z vlastního těla a prodloužení penisu vznikne na základě uvolnění svalového vazu, který slouží k uchycení penisu ke stydké kosti. Přesto všechno, není výsledek operace nijak jistý, hrozí problémy především s erekcí.

Názor redakce: Pokud nemáte mikropenis, operaci penisu se raději vyhněte. Mohli byste přijít i o erekci a možnost dosažení orgasmu – a to nechcete!

Video Jak si penis správně změřit

Cviky na zvětšení penisu

Toho, abyste si zvětšili penis můžete dosáhnout také pravidelným cvičením. Potřebné informace o cvičení najdete v našem dalším článku:   “Cvičení na zvětšení penisu“.

Tipy na optické zvětšení penisu

Holit, holit a zase holit

Vyholení intimních partií je na rozdíl od operace bezbolestná a rychlá cesta k optickému zvětšení penisu. Odstranění ochlupení pomůže vyniknutí penisu tedy jemu optickému zvětšení. Ženy také ocení to, když během orálu nebudou muset tahat z pusy chlupy.

Pozn.: Pokud nevíte, jak si svá intimní místa oholit, pak si přečtěte náš návod: Jak oholit pánské přirození?

Zhubnout

Zhubnutí opět pomůže vyniknutí vašeho penisu, navíc bude mít zhubnutí i další pozitiva. Budete se cítit lépe, a to jak fyzicky, tak i psychicky a tím pádem budete mít větší sebevědomí. Zhubnutí také vede ke zdravějšímu životnímu stylu a to vám přinese více energie. Ženu tak budete moci ohromit délkou sexu, nikoliv velikostí penisu.

Štíhlejší pas vám může přidat klidně i několik centimentrů k dobru. Pokud máte bříško, které vám již přetéká, tak se kolem penisu tvoří val kůže a tuku a penis defacto zajíždí do těla. Zapracujte na své postavě, ať může partnerka obdivovat váš penis v celé své kráse.

Sex může být skvělý nezávisle na délce penisu

Sex může být skvělý nezávisle na délce penisu

Tipy na manuální zvětšení penisu

Cvičení

Začněte se svým penisem cvičit! Jistě zní to trochu komicky, ale výsledky jsou už po pár měsících viditelné. Cviky na zvětšení penisu jsou založené nejen na různých hmatech, pohybech, ale i na cílených změnách teploty. Vybrat si můžete dokonce i cviky přímo na zvětšení délky nebo šířky.

Napumpovat

Erotická pomůcka, která se nazývá vakuová pumpa je používaná ke zvětšení penisu pomocí tlaku. Pumpa pomůže penis zvětšit až o několik cm, ale získaná velikost se postupem času vytratí opět do vaší klasické velikosti.

 

CHCI PUMPU

 

Jste spokojený s velikostí svého penisu?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!