Vyberte možnost Stránka

Dovolená po Čechách s rodinou nebo čistě pánská jízda? Prožijte léto ve Špindlerově mlýně!

Dovolená po Čechách s rodinou nebo čistě pánská jízda? Prožijte léto ve Špindlerově mlýně!
Rate this post
!AdSense – before contentSituace ve světě či vaše peněženka vás donutili strávit léto v Čechách? Ať vám bude společnost dělat rodina nebo nejlepší kamarádi, užijte si své dny volna na maximum. My doporučujeme navštívit nejvyhledávanější horské a rekreační středisko v Krkonoších.

Špindlerův Mlýn žije nejen v zimě, i léto zde je jedna velká jízda!

Už dávno totiž neplatí, že v tuzemsku vás nic nepřekvapí. Právě okolí “Špindlu“ patří mezi nejatraktivnější část celých Krkonoš.

Jste aktivní rodinka, která ráda zdolává vrcholy? Dáváte přednost rychlému vzrušení a adrenalinu? Vaše představa o dovolené zahrnuje posezení u dobrého jídla a pití

Můžeme vám slíbit, že léto ve Špindlerově Mlýně vás opravdu mile překvapí ve všech ohledech.

Obsah článku

Vyšlápnout si všechny vrcholy

Jste nadšený turista i milovník horské cykloturistiky? Mezi námi muži, málokterá žena vášeň pro zdolávání horských překážek pochopí. Vytáhněte své nejlepší kámoše a dopřejte si týden bez rodiny, dětí a všech starostí. Sbalte si batoh, zarezervujte penzion Špindlerův Mlýn a dokažte si, že na to stále máte!

Aktivní odpočinek je často ten nejlepší relax pro “kancelářské“ tělo i mysl. 

Máte neposednou rodinku?

Máte to štěstí, že vaše partnerka ani děti neskučí už na 5 kilometru vašeho výletu? Gratulujeme. Okolí Špindlerova Mlýna nabízí přes 180 km značených turistických cest! Na každé je pak celá řada dobrých restaurací a občerstvení – k případnému odpočinku jako dělané! Děti pak ocení lanové dráhy, jenž je pohodlně vyvezou na největší horské hřebeny.

Hezké vzpomínky a kupa rodinných selfie vám budou vaše skvělou letní dovolenou po Česku připomínat po celý dlouhý rok!

Snižte svůj hendikep

Jste příznivec golfu? Snižte svůj golfový hendikep na luxusním 18 jamkovém golfovém hřišti Golf resort Mladé Buky, z něhož se budete moci během hry kochat výhledem na celé Krkonoše.

Srdce až v krku

Jste ten typ dobrodruha, který vyhledává stálé vzrušení a adrenalin je už vaše závislost? Jízda na kole z nejvyšších kopců Krkonoš vám zvýší srdeční tep zaručeně. A kdyby vám to bylo málo, vodní nádrž o rozloze 40 ha v části Špindlerova Mlýna – Labské skýtá (zvláště na jaře) ideální podmínky pro rafting. Rovněž je zde povoleno rybaření – chytit si pstruha v trofejní velikosti to je rovněž exklusivní zážitek!

A co ubytování?

Ty nejlepší zážitky z dovolené v Krkonoších si odvezete jen v případě, že budete mít správné zázemí. Zajištění ubytování Špindlerův Mlýn je klíčové pro pohodový pobyt. Nás zaujal stylový rodinný pension Karolína, který je ideálním výchozím bodem pro zimní i letní aktivity.

karolina

Chcete mít v létě vše na dosah ruky? Zarezervujte si pension Karolína!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.