Vyberte stránku

O vztah je třeba pečovat – nejen na Valentýna

O vztah je třeba pečovat – nejen na Valentýna

Se svátkem všech zamilovaných, Valentýnem, spousta párů vyhledává víkendové, či prodloužené pobyty na romantických místech, aby ve vztahu znovu rozžehli znovu jiskření počáteční zamilovanosti. Jak jistě všichni víme, o vztah je třeba pečovat celoročně, ne když nám to nařídí datum v kalendáři.

Kvalitní komunikace, důvěra a společně strávený čas jsou zásadními pilíři, na kterých se staví dlouhodobé partnerství. Proto Relax a odpočinek od povinností všedních dní je skvělým nápadem. Pokud vám valentýnské pobyty přijdou předražené, nebo jste přeci jen nedostali v práci volno, nezoufejte. Po Valentýnu obvykle přicházejí s ještě lepšími nabídkami a když počkáte i na konec jarních prázdnin, seženete ubytování mnohem levněji.

Kam ale vyrazit?

Český Aspen, neboli Špindlerův Mlýn bývá během sezóny beznadějně vyprodaný a co si budeme povídat, letos se Krakonoš se sněhem moc nepředvedl. Pokud chcete vycestovat na hory, ale chcete nejen lyžovat, ale užít si i krajinu a zábavu, preferujete zahraničí, ale nechcete moc utrácet, zkuste se podívat na nabídku u našich východních sousedů. Hotel v Nízkých Tatrách vyjde mnohem levněji než ubytování v Alpách, bezvadně se domluvíte, a jako bonus můžete navštívit i spoustu nádherných míst, z kterých romantika přímo tryská.

Vrbické pleso přímo volá po procházce ruku v ruce, až se se svým partnerem vrátíte, můžete si ve svém hotelu užít hýčkání wellness centra, abyste se prohřáli. Nebo dejte odpočinout svalům unaveným z lyžování v Aquaparku Tatralandia, který je, co by kamenem dohodil. Velkou romantiku vám také poskytne Demänovská ledová jeskyně. Při dobrém počasí určitě musíte vyzkoušet výlet lodí po Liptovské Maře.

Hotel na Liptove v Demänovské dolině najdete celkem snadno, a bude skvělým výchozím místem nejen pro romantické výlety, ale i pro skvělou lyžovačku.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!






Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.