Vyberte možnost Stránka

Často opravujete svého plechového miláčka? A máte si kam odložit šroubovák?

Často opravujete svého plechového miláčka? A máte si kam odložit šroubovák?
Rate this post
!AdSense – before contentDílna je druhý domov muže. Právě v ní má klid od ženských, může si zde utřídit své myšlenky, vypít zasloužené pivo a hlavně udělat něco užitečného – třeba opravit svého čtyř- nebo dvoukolého miláčka. Víte, bez čeho to ale nepůjde?

Co vše je základ dílenského vybavení? 

Jasně, že takové ty domácí opravičky a kutilské záležitosti všeho druhu nelze dělat bez kvalitního nářadí. Každý chlap začíná na jednom kladivu, kombinačkách a tejpě. U vás tomu nebylo jinak.

Ale umíme si představit, jak se za ty roky celá sbírka nářadí rozrostla!

Dnes už musí mít každý šroubovák, každý nůž i vrtačka své místo, jinak by se z koníčku jménem oprava stala stresující záležitost plná hledání toho správného šroubku. Z toho tedy jasně vyplývá, že vaše dílna nemůže postrádat ani stabilní pracovní stůl!

Klasický nebo mobilní pracovní stůl vám vše ulehčí!

To skvělé na tomto dílenském nábytku je to, že si jej můžete pořídit doslova do každého prostoru! Vážně, ať se máte místa hodně, nebo se musíte spokojit s několika ubohými metry, dílenské pracovní stoly od firmy POLAK CZ padnou každé dílně jako ulité.

Klasika nebo mobilní verze? Od volného prostoru ve vaší “chlapské zašívárně“ se odvíjí vše. Klasické ponky jsou připravené vám usnadnit každou opravu, každý kutilský oříšek a pomohou i při skladování potřebného nářadí. Mobilní pracovní stůl stejně tak, ale navíc je vhodný do dílny, kde s volným místem tak trochu bojujete. V takovém případě stačí stůl na kolečkách odtáhnout stranou a pokračovat v práci.

Výhodou je i kompatibilita ponků, která nabízí různé kombinování a dosáhnutí tak potřebného zázemí, které zjednoduší každou opravu a dílenskou práci.

ponk-do-dilny

Máte v dílně dost místa a hodně věcí k uskladnění? Pořiďte si 4-modulový dílenský ponk s masivní deskou od nabytek-polak.cz

Na velikosti záleží i v dílně

Stejně tak jako v případě košile, nebo obleku, i pracovní stůl do dílny můžete mít v podstatě na míru. Stačí si vybrat z různých variant, co se výšky a šířky týče. Vyhovovat vám může ponk o šířce 1 a půl metru nebo širší stůl se šířkou 2000-2500 mm.

Nehrbit se a nestát na špičkách? Práce v přirozeném a zdravém postoji je základní potřeba, tak si neničte záda! Firma POLAK CZ už má z praxe vyzjištěné, že ideální výška je 880 mm.

Ponky firma vyrábí v různých variantách, pokud jde o rozměry a výšku. Sami si tak můžete vybrat například to, zda zvolíte pracovní stůl s šířkou 1500 mm, nebo dáte přednost větším variantám se šířkou 2000 a 2500 mm.

Radost spolupracovat!

POLAK CZ je na trhu již více než 20 let, svůj sortiment tak dotáhl k dokonalosti. Přesto má firma vlastní vývojové oddělení, kde přichází se stálými zlepšeními a inovacemi. O vysoké kvalitě svědčí i fakt, že zboží firmy je vysoce žádané u tuzemských i zahraničních firem.

Dílenský nábytek je vyráběn u nás v Česku v moderním závodě s plně automatizovanými výrobními linkami.

Nenechte si ujít ani vy nejširší nabídku dílenského nábytku v ČR!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.