Vyberte možnost Stránka

Zpět do kanceláře bez stresu – Tipy na snadný přechod k nabitému programu

Zpět do kanceláře bez stresu – Tipy na snadný přechod k nabitému programu
Rate this post
!AdSense – before contentDěsíte se přechodu z letní pohody na nabitý pracovní rozvrh? Poradíme, jak ze stresové situace udělat nový, osvěžující začátek nového období.

Jak vykročit do pracovního září tou správnou nohou? Tento seznam o pouhých pěti bodech vám to objasní!

Nechcete se pod náporem povinností zhroutit? Návrat do kanceláře může být vlastně skvělou možností, jak dát svému životu režim, zdravý systém – uvidíte, že se vlastně díky návratu do práce budete cítit více plni energie a fyzicky i psychicky spokojenější.

Obsah článku

1. Nezbavujte se svých koníčků

Díky volnému času jste si přes léto konečně mohli dopřát pohodičku u knížky? Nepřestávejte s touto zálibou ani během pracovního náporu. Sepište si seznam toho, co chcete např. do jara přečíst. Ať už vás baví knihy obchodní, odborné, osobní či zábavné, výzkumy dokázaly, že čtení dělá s mozkem zázraky.

“Čtení vás dostane do psychické pohody.“

2. Plánujte si jídlo

Plánování jídelníčku na týden dopředu má celou řadu přínosů – pro zdraví, peněženku i čas. Stravovací plán vás nenechá ve štychu ráno, v polední pauze ani večer. Nestane se, že se přejíte a že budete hladovět. Váš mozek a tělo budou nejlépe pracovat po chutném a vyváženém jídelníčku.

“Hladový zaměstnanec je špatný zaměstnanec!“

stres-v-praci

Návrat do práce nemusí být stres, ale osvěžující začátek! Foto: Pinterest

3. Nakupte nové pomůcky

Mnohé výzkumy už potvrdily, že upravená kancelář a pořádek na pracovním stole podporují další pozitivní věci, jako je přirozená touha po zdravém jídelníčku nebo stimulace kreativního myšlení. Tedy pryč s vypsanými propiskami, nepořádkem ve složkách a starou nabíječkou na noťas. Nyní máte zelenou pro nákup kancelářských věcí, jenž vám rozptylují a berou drahocenný čas.

4. Sestavte si nový playlist

Najděte si novou hudbu – která se vám líbí, motivuje, nabíjí, uvolňuje. Nebo využijte již hotových mixů, na netu je jich spousta. Hudba má na mozek stejný vliv jako četba – fascinující!

“Průměrný muž poslouchá hudba více jak 25 hodin týdně.“

5. Zpomalte

Zpomalte a více si všímejte. Zjistíte tak spoustu užitečných věcí, které můžete využít v jednání s ostatními a které vám ve výsledku pomohou být lepším pracantem i třeba člověkem. Zároveň také využijte své zpomalení k vymýšlení nového, realizování dlouho plánovaného a zvážení dříve nemyslitelného.

Pohrajte si s tímto seznamem a přijměte jej za vlastní – výsledky se zcela jistě dostaví. Takže, pravou nohou do září a ať se daří!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.