Vyberte možnost Stránka

Návod pro (bezradné) muže – Jak vybrat dárek pro ženu? S našimi tipy budete mít zaručeně úspěch!

Rate this post

Nevíte, čím udělat radost své manželce/přítelkyni? Asi je vám jasné, že tzv. potřebným dárkem neoslníte. Stejně tak ani home made dárky nejsou to pravé ořechové, zvláště, když nemáte zrovna nejšikovnější ruce a o uměleckém talentu nemluvě.

Proto jsme se rozhodli, že namísto klasických rad, jak vybrat dárek pro ženu, sepíšeme rovnou seznam dárků, se kterými nelze šlápnout vedle.

O čem je řeč? O stylových doplňcích pro ženy značky ANTORINI

Není potřebný dárek jako potřebný dárek

Jak jsme psali již v úvodu, ženy nesnáší potřebné dárky. Rozumějte, rozbitá pračka je sice důvodem k nákupu nové, ale chcete-li Vánoce 2017 přežít v klidu a míru, nespojujte tento nákup s nákupem dárku pro svou milovanou. Chcete-li být za milujícího muže, který rozumí jejím potřebám, kupte své polovičce něco nepraktického, krásného a promyšleně osobního.

arde-1

Jak se pozná milující muž? Poslouchá, zná, chápe a daruje věc, která ukáže, jak moc pravým mužem pro ni je. Foto: Arde.cz

Jak se vybírá dokonalý dárek pro ženu?

Nalijte si sklenku kvalitního drinku, pohodlně se usaďte a popřemýšlejte, s kým to vlastně žijete? S krásnou a sebevědomou ženou? S energickou milovnicí všeho kvalitního? S romantickou duší, která se ovšem nespokojí jen tak s lecčím? Pak překvapte dárkem z luxusní nabídky e-shopu Arde.cz

(Nejen) šperk v jejím stylu

Málokterý muž rád vybírá kabelky, boty, šperky, vlastně cokoliv, co žena nosí. Málokdy se totiž výběr sejde s úspěchem. Přitom stačí tak málo, aby vaše přítelkyně věnovaný dárek neběžela vyměnit za jiný a nosila jej ráda i často, stačí jen trochu okoukat styl a pak pořídit něco odpovídajícího jen dražšího, kvalitnějšího, na pohled i dotyk luxusnějšího.

arde-2

Šperk a hrací šperkovnice značky ANTORINI – nic lepšího už nevymyslíte, nic lepšího ona nemá. Foto: Arde.cz

Máte doma ženu “Svůdnici“?

Ještě dnes, po těch letech spolu, si pamatujete, jak vás na první pohled upoutal její tajemný úsměv dokonale vykreslený rudou rtěnkou, jak vás dráždil sebevědomý krok v červených lodičkách, a jak jste lapal po dechu z těsných šatů s výstřihem tak akorát? Nepřemýšlejte a pod stromeček nadělte kabelku či psaníčko v elegantní a sexy červené kůži.

arde-3

Vždy elegantní, dokonale upravená? Nadělte jí červenou cross body kabelku (vlevo), z kolekce značky Aspinal of London. Foto: Arde.cz

Její skutečné potřeby

S prvním ochlazením posloucháte její věčné stěžování si na zmrzlé ruce? Leckterý muž by bral její brblání jako nepříjemné bzučení, milující muž, vezme útokem první pořádný obchod s dámskými doplňky útokem a pořídí té zmrzlé křehotince dámské rukavice z kvalitní kůže. Konec zimy, konec stěžování,…. konec vybírání dárků dobrý, všechno dobré?

arde-4

Dámské rukavice Aspinal of London s kašmírovou podšívkou vyrobené ručně, z jemné kůže nappa nejvyšší kvality. Co víc si mohou její ruce přát? Foto: Arde.cz

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!