Vyberte možnost Stránka

Jak zrušit účet facebook

Jak zrušit účet facebook
Rate this post
!AdSense – before contentUž vás nebaví špehování od Marka Zuckerberka a jeho monstrózní sociální sítě Facebook?

Jak tedy zrušit účet facebook?

Není to vůbec jednoduché a facebook si dal dost práce s tím, aby Vám to co nejvíce ztížil.

Připravili jsme pro Vás jednoduchý návod:

Máte dvě možnosti, jak se účtu můžete zbavit.

1) Zmrazení účtu – kdy se k němu můžete po nějaké době vrátit. Veškerá data a nastavení se zachovají, ale Váš profil nebude přístupný dalším uživatelům Facebooku. Pokud byste se chtěli časem vrátit, je to pro Vás ta správná cesta:

a) přihlašte se a klikněte na položku účet v pravém horním rohu (popř. šipka směrem dolů) a vyberte Nastavení
b) vlevo nahoře přejděte na Zabezpečení
c) dole najdete „Deaktivujte svůj účet.“ – klikněte na ni
d) následně zadáte důvod a ještě své heslo pro potvrzení

2) Smazání účtu – toto je trvalá změna, ke svému účtu se už nebudete moci vrátit. Je to velice dobře skryto a proto je skoro nemožné to jednoduše najít. Tady je návod:

a) stačí se přihlásit do účtu
b) zadejte místo url do Vašeho prohlížeče tento odkaz: http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Bude Vám zobrazen tento text:

„Pokud si myslíte, že již nebudete chtít znovu Facebook využívat, a chcete svůj účet odstranit, postaráme se o to za vás. Pamatujte, že nebudete moci svůj účet znovu aktivovat ani získat žádný obsah či informace, které jste přidali. 

Pokud i nadále chcete svůj účet odstranit, klikněte na položku „Odstranit účet“.“

c) stačí kliknout na „Odstranit účet“. Poté zadáte ještě heslo pro ověření a Cahptcha kód.
d) facebook Vám pak dá ještě 14 dní na to, abyste si to se smazáním rozmysleli, pokud tak neučiníte, Vás profil bude smazán.

Facebook si samozřejmě všechny informace pro sebe nechá – souhlasili jste s tím při registraci – facebook má toto ve svých podmínkách a byl za to už mnohokrát napadán médii.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.