Vyberte možnost Stránka

Sexy reklamy na hamburgery vás dostanou do kolen – Na konci nebudete vědět, na co máte vlastně chuť!

Sexy reklamy na hamburgery vás dostanou do kolen – Na konci nebudete vědět, na co máte vlastně chuť!
Rate this post
!AdSense – before contentZnámý americký fastfoodový řetězec dělá reklamy, které osloví nejednoho muže! Podívejte se na nejvíce sexy reklamy na hamburgery!

Hlavními aktérkami jsou sexy modelky, které by uměly prodat snad úplně všechno! Z počátku nevinná videa dostanou rychle nádech erotiky a vy nevíte, kam se dívat dříve! Zjistěte, jak se vnadné modelky dokáží popasovat se skutečně velkými sousty!

Reklamní spoty s fast foodovým občerstvením mají obrovskou sledovanost, Čím to asi bude?

Většina reklam byla v Americe zakázána kvůli nevhodnému obsahu, přesto máte možnost si je prohlédnout! Tak na nic nečekejte a užijte si tu dokonalou show s krásnými dívkami a hamburgery!

Obsah článku

TOP 5 nejvíce sexy reklam na hamburgery!

Hannah Ferguson a Paris Hilton

Nina Agdal

Kim Kardashian

Katherine Webb

Kate Upton

Padma Lakhsmi

Fernanda Romero

Sara Underwood, Emily Ratajkowski

Heidi Klum

A nejnovější  Charlotte McKinney

Na který “burger“ máte chuť vy?

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.